Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs kalkulátorról mit...

Ovulációs kalkulátorról mit gondoltok, melyiknek lehet jobban hinni?

Figyelt kérdés
Az interneten lévő ovulációs kalkulátorok közül melyik a "pontosabb", ami csak az utolsó menstruációs ciklusttól számol, vagy amelyik a 3 havi átlagból számolja ki a peteérést? Mert nekem az 1 havi szerint most április 13.-a körül lenne, a 3 havi számításosnál pedig 9-10-ére teszi. Azért a kettő között sok nap eltérés van :( és mi tegnap este voltunk együtt :) :(
2014. ápr. 9. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom erre azt mondta hülyeség!28napos ciklusaim mellett azt javasolta,hogy a 9-10.naptol 2 naponta legyünk egyutt,legalabb a 18.napig.

Akkor tuti nem mulasszuk el!

2014. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én olyan kalkulátort néztem ami 1 hónapra adja ki a termékeny napokat mondjuk én érzem is az ovut (fáj aznap a hasam és a nyákom is más) ovu napján fogant a kisfiam most pedig hugit várunk próbáltunk ovu előtt együtt lenni és sikerült is :) Sok szerencsét nektek is, esetleg próbáld még ki az ovulációs tesztet lehet dm-ben kapni az jobban belövi a napokat, személyre szabottabb mint egy kalkulátor.
2014. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!