Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A második magömlés alkalmával...

A második magömlés alkalmával is elég jó a spermiumok minősége ahhoz, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés

Nem rég hagytam abba a gyógyszert, mert szeretném ha kitisztulna a szervezetekből, mielőtt gyereket vállalunk. (Tudom, hogy a mai gyógyszereknél nem szükséges de gondoltam nem is árt)

Délután együtt voltunk a párommal megszakítással, késő este újra majd rögtön azután is belekezdtünk de akkor már belémélvezett. Pont peteérésem volt. Lehet, hogy még akkor is elég spermium volt az ondóban ahhoz, hogy megtermékenyuljek?



2014. ápr. 9. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
igen.
2014. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetesen van :)
2014. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha célba ér akkor miért ne lenne jó minőségű :)

valószínű inkább lány fog foganni, mert így a lassabbak maradtak meg.

2014. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisfiunk így született, "második körből" első próbálkozásra, mindketten 30+ évesek voltunk, egészségesek, előtte sem hormontartalmú szerekkel védekeztünk.
2014. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem akarom beleélni magam de szurkoljatok! :) hétfőn kiderül
2014. ápr. 9. 16:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült :(
2014. ápr. 20. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!