Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek valami nagy baj...

Szerintetek valami nagy baj van ha nem szedtem sosem fogamzásgátlót, mindig megszakítással védekeztem, sosem lett belöle baba, de most, hogy szeretnék védekezés nélkül lassan egy fél éve most sincs belöle?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát erre nehéz válaszolni. Csak doki tud válaszokat adni. De olyan is van hogy semmi baj sem a nőnél sem a férfinál, a baba mégis éveket várat magára. A szomszédaim így voltak, de végül összejött:) Ne idegeskedj! Biztos minden ok.

Az egyik csoptársam 2 évig nem esett teherbe most 8 hósak az ikrei:)

2009. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok,csak régebb óta. Ez a kérdés már megfordult az én fejemben is. Annak idején bizonyos okokból a legtöbbször megszakításos módszerrel védekeztünk,nem is volt baj sosem,most pedig már régóta szeretnénk,de nem jön a baba.:(
2009. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!