Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehet komoly baj?...

Ugye nem lehet komoly baj? Vígasztaljatok meg

Figyelt kérdés
Kb ma vagyok 5 hetes terhes.és ma nagyon halvány rózsaszín folyást láttam a tisztasàgin.jobb oldalamon kicsit feszítő érzés . mitől lehet ez? Baj lehet? Ugye nem? Orvos már látna valamit?
2014. ápr. 9. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj be a kórházba, ott írni fognak progeszteron gyógyszert.
2014. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elso terhessegemnel, igy derult ki, hogy mehszajsebem van, es attol volt rozsaszin folyas. Uh-n felritkulast, esetleg petezsakot lathat.

Masodik terhessegemnel progeszteronpitlas kellett a 12dik hetig, akkor eloszor rozsaszin, majd barna folyasom volt.


Persze sok mad oka is lehet. En bemennek ugyeletre a helyedben, en igy csinaltam mindketszer es nem kuldtek el.

2014. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem beágyazódás.

A feszítő, szurkáló érzés ilyenkor normális (nekem egész éjjel szúrt a bal oldalam, mint a ..., az elején egyszer, én is olyan 5-6 hetes voltam)

Mire gondolsz : valamit? :) 5 hetesen persze, h lát vmit! :)

Nyugi, no para. Ha nem görcsölsz és nem vérzel, nincs baj, de menj el orvoshoz minél előbb, jó helyen van-e a baba.

2014. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Holnap megyek be reggel.fog már látni valamit? És mitől lehet ez? Ugye megmarad a baba? Bocs csak pánikolok.
2014. ápr. 9. 20:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Legkorábban reggel tudok bemenni.férjem dolgozik.vidéken élünk.legközelebbi kórház 30km . És itt az 5 éves fiam is.
2014. ápr. 9. 20:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltál már terhes, ilyenkor bármi történhet még. Valószínűleg petezsák lesz más nem. Ha csak egyszer volt szines a folyásod az lehet bármitől, nem kell rosszra gondolni. Magnéziumot szedjél, minden ok lesz.
2014. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy megmarad-e vagy sem, az kiderül.... Az első terhességem elején nekem is volt vérzés, aztán mégis megmaradt a gyerkőc. Ha pedig elmegy, akkor - bár lelkileg fájdalmas főleg ha tervezett baba és már beleélted magad - ez természetes dolog.
2014. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Voltal orvosnal? Irj, hogy mi van veled.
2014. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia. Igen voltam.azt mondták minden rendben.2 hét múlva kell vissza mennem.azt mondták terhes vitamint szedjek.szerencsére rended orvosokat fogtam ki.
2014. ápr. 10. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!