Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy peteérés van...

Van olyan hogy peteérés van de a tüsző csak rá egy hétre reped meg?

Figyelt kérdés
Volt tojásfehérje nyákom de hasszurka jobb oldalon csak rá egy hétre volt,pedig mindig szokott lenni nekem rá egy max két napra.A ciklusaim igen változóak 32-36-ig vannak.
2014. ápr. 9. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A peteérés menzesztől ovulációig van, tehát a peteérés hosszabb folyamat, annak csak egy része az ovuláció. Azt mondják, hogy a fehérjés nyák után 2-3 nappal van ovuláció, de talán ezek szerint akár egy héttel utána is lehet, ha érezted a szurkálást.
2014. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van, hogy a tüsző nem tud megrepedni. Nekem múlt hónapban harmadszorra sikerült csak megrepednie. Ezt láttam a hőgörbémen, mert a hőm is emelkedett, de csak egy-két napot, majd újra lezuhant. A nyák után kb két héttel emelkedett meg a hőm rendesen, tehát akkor volt tüszőrepedésem is.
2014. ápr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!