Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is volt álpozitív...

Másnak is volt álpozitív tesztje? Mit érzett, amikor mégis megjött? Hogy lehet ezen túllendülni?

Figyelt kérdés
5 napja halvány pozitív a teszt, erre reggel megjön és már negatív lett a teszt is. :(
2014. ápr. 10. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
5 napja az 5 nappal a nemvárt napja előtt volt? szóval jóval a nemvért előtt teszteltél? akkor lehet, h nem álpozitív hanem pozitív volt valóban, és elkezdődött valami csak nem sikerült folytatódnia :( ilyen nagyon sokszor megtörténik.
2014. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg NEM álpozitiv volt (ilyen ugyanis gyakorlatilag nincs), hanem terhes voltál és spontán megszakadt a terhesség, azért "jött meg".
2014. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, de mindenképp nagyon sz*r. Beleéltem már magam, hogy lesz kisbabám.
2014. ápr. 10. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Nekem orvos igazolta vérteszttel, hogy terhes voltam csak nem maradt meg. Igazából ezt sokkal nehezebb volt feldolgozni, mint egy "mégis megjött" érzést, mert konkrét vetélésnek éltem meg (ráadásul pont akkor estem egy nagyon, ennek tudtam be az eseményeket). 3 hónapomba telt mire kihevertem, majd belepusztultam. De a legviccesebb, hogy amint lemondtam róla, azonnal teherbe estem.
2014. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne teszteljetek nemvárt előtt, akkor nagy valószínűséggel elkerülitek az ilyen csalódást. Bizonyított tény, hogy rengeteg nő élete során sokszor terhes, vagyis elkezdődik valami, de nem marad meg, menzivel távozik. Nem is tudunk róla, hogy terhesek voltunk, ha nem tesztelünk a menstruáció kimaradása előtt. Lehet, hogy te is már nem is egyszer vetéltél el, csak nem tudtál róla.
2014. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!