Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja műszeres terhességme...

Pár napja műszeres terhességmegszakításom volt. (elhalt a magzat) Mennyi ideig tart a vérzés a műtét után? Görcsök vannak, de pár perc alatt elmúlnak. Első terhesség volt.

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem vasárnap volt ugyanez, még mindig vérzek igaz csak picikét. Kb 4napig grcsöltem. Én voltam már az orvosomnál (sajna nem ő csinálta a műtétet), azonnal írt fel Ergam cseppet, de ugye megvizsgálni nem tudott. Én úgy tudom 3-4hét múlva kell visszamenni kontrollra.
2008. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már kétszer volt ilyen. Az elsőre már nem emlékszem pontosan.4 éve volt. A második két hete. Én egy pár napig gyengén véreztem, utána barnáztam még tegnap is egy picit.

A zárójelentésre van ráírva, hogy két hét múlva kell elmenni a szövettanért, 6 hét múlva pedig kontrollra.

Én magándokihoz járok. Tegnap voltam nála. Megvizsgált kézzel is, meg hüvelyi ultrahanggal is, hogy ki vagyok e tisztulva. Azt mondta minden rendben. A görcsökről meg annyit, hogy nekem nagyon fájt, olyanokat nyillalt, hogy alig bírtam felkellni, de ez a normális, mert össze kell húzódni a méhednek.

Minden jót és fel a fejjel!

2009. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!