Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki még a teszt...

Van itt olyan aki még a teszt előtt megérezte, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
En olyannyira tudtam, hogy sikerult, hogy csak egy het keses utan teszteltem. Azonnal kijott a ket csik, de nem lepett meg egyaltalan :-)
2014. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy abban a hónapban sikerült, 4 hónapja próbákoztunk akkor. Aznap amikor meg kellett volna jönnie, hajnalban már teszteltem, és ott volt a két csík :)
2014. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. A nem várt napján éreztem, hogy terhes vagyok. Máshogy fájt a mellem és tényleg terhes voltam :-). Nem hittem benne, hogy ennyire hamar, a 2.próbálkozós hónapban sikerül, csak az 5.napon, du csináltam tesztet.
2014. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is. Hajnalban indultam volna dolgozni, kómás fejjel kitaccsoltam a dupla kávémat, pedig előtte 15 évig meg bírtam inni:-)
2014. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam, mert késett. És nekem mindig napra pontos a ciklusom. Szóval egy napos késésnél csak azért csináltam tesztet, hogy a férjem is lássa.
2014. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egy héttel előbb éreztem mint hogy megkellett volna jönnie. Pedig véletlen baba volt, utáltam világ életemben a fokhagymát de akkor hirtelen az kellett.
2014. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló...menszi elött 1 héttel érezted már hogy babás vagy?Csak azért kérdezem mert én is pont ezt érzem csak valahogy más.
2014. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én már akkor teszteltem, mielőtt még meg kellett volna jönnie, mert előző éjjel azt álmodtam, hogy teszteltem, és pozitív lett! :) (volt itthon teszt, mert terveztük már a Babát) Szóval gyakorlatilag megálmodtam... <3

Mikor felébredtem, rossz volt, hogy csak álom volt, aztán bevillant, hogy hoppá! hiszen ez nem csak álom, ez a valóság! És így is lett... :)

2014. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Édesanyám..

Akkro még teszt sem votlt..

Mielőtt meg kellett volna jönnie a héten már tiudta..

( írásos bizonyiték van rá:) levelezett apuval)

Az orvosok emiatt elküldék a fenébe kb, sőt hamar érzett mizogni is, 2 hőnappal hozták előrébb a kiírt időpontot..

( úgy, hogy anyu azt is tudta melyik 2 nap foganntam(, hiszen nem olt más alkalom rá, mert nem lett volna előtte mitől)

2014. ápr. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!