Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg két napja késik, (nem...

Elvileg két napja késik, (nem reggeli) 25-ös teszt negatív, akkor biztos nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

25-28 naposak a ciklusaim, hétfőn volt a 28. nap. Ma délelőtt lőttem egy tesztet, negatív. Érdemes-e tesztelni később, vagy várjam meg szépen, míg megjön?

Szinte minden másnap együtt voltunk az elmúlt hetekben.

Nem figyelem az ovulációmat, de ebben a ciklusban feltűnt, hogy 10 és 16. nap környékén is volt nyákom...


2014. márc. 26. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes tesztelni. Van, hogy a teszt nem mutatja ki rögtön az elmaradt mensi napján.
2014. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is tegnap lőttem el reggel és negatív,de nekem még 1 hét múlva kell megjönnie,szóval reménykedem,hogy túl hamar teszteltem.
2014. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én töbször tesztel tem mivel van hogy téved

úgy hogy igen

2014. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!