Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolicról szeretnék érdeklőd...

Inofolicról szeretnék érdeklődni, hogy akinek rendben van a mensije, teljesen pontos, nem volt cisztája soha, írt e fel az orvos ilyen (drága) csodaszert?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondta az orvos, hogy lehet tőle fogyni a terhesség előtt, és jót tesz, ha babát tervezünk.

Viszont szinte mindenhol azt olvasom, hogy a PCOS-sel küszködő nőknek ajánlák.

Tapasztalatok, mellékhatások?


2014. ápr. 16. 11:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Próbálok utána olvasgatni, én inkább attól félek, hogy egy egészséges szervezetnél nehogy bekavarjon ez a méregdrága kotyvalék. Még nem vettem meg, és nem is biztos, hogy megveszem, bár babát nagyon szeretnénk.

Femibion 800-tól rosszul voltam.

Folsavtól iszonyat fájt a gyomrom.

2014. ápr. 16. 11:45
 2/15 anonim ***** válasza:
sok sikertörétnet van már de téynleg inkább PCOS mellett ajánlják. melllékhatás ritka bár hallottam már de én nem hiszem hogy csak attól volt. Egyébként van egy olcsobb megoldás. külön megvenni az inozitol port és mellé szedni folsavat. Én a vitáltrendnél vettem meg. Igy 125 napi adag 8500 Ft volt+ a folsav de az nem drága. máris nem havi 12e.... 1 adag inofolicot szedte be a böröm sokkal szebb lett mellette, azóta inozitolt iszok+folsav.
2014. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ja most olvasom hogy fogyás céllal ajánlotta, amiatt semmiképp ne vedd meg mert nem arra hat. Söt akinek volt mellékhatása az hizott de mivel ök sólyos PCOS-es betegek igy nem hiszem hogy scak ettöl hiztak bár nem lehet tudni. fogyni nem elhet töle az LH/FSH arányt javitja.
2014. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én külön nem vennék meg még ismeretlenebb összetevőjű porokat, meg folsavat, mert pár ezer forint nekem nem éri meg. Inkább azok tapasztalata érdekel akik szedték- pl. mellékhatások.

Olvastam, hogy az inzulin-glükóz felbontásban segít.

Talán így gondolta a doktornő- hogy fogyaszt :)

2014. ápr. 16. 12:17
 5/15 A kérdező kommentje:

Hirtelen felnevettem mert ezt találtam:

[link]


Hátha segít, más kedves, leendő anyukának.

De én nem szeretnék úgy kinézni mint egy body-builder.

A 65 kilómból szeretnék 59 -et csinálni :))

Én úgy gondolom, a sport, és a zöldség-gyümölcs, kevés nasi, elég kell hogy legyen, de sajnos, nem ezt mutatja a gyakorlat pláne 35+ korban.

2014. ápr. 16. 12:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Több százan hónapok óta isszuk az inozitolt és 1-2 nö tapasztalta a hizást amit irtam. Rengeteg baba fogant és a hormon eredméyneink rohamosan javulnak. Más az a mennyiségű inozitol ami ebben a cikkben van.... Egyáltalán nem ellenörizetlen hely csak nem impont szer hanem itthon ygártják, az inofolic ugyanez csak olaszországból hozzák. Ha nem igy lenne nem lenne pozitív hatása ennyiünknél. De ha neked az inofolic szimpatikusabb nyugodtan veheted azt is, de fogyni nem fogsz töle az tuti....
2014. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ok, köszi a választ, ezek szerint nálad semmi mellékhatás nem mutatkozott.

Én ezzel együtt jobb szeretem patikában megvenni, ha 12 ezer és nem 9 az már nem számít, gazdagabb nem leszek tőle.

És hány hetes kmama vagy?

2014. ápr. 16. 13:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia, én nem szeretnék beleszólni, sőt semmi jogom elvenni más kenyerét (orvosra gondolok), de ha teljesen egészséges vagy, rendben van menstruációd, nem vagy elcisztásodva... akkor talán elég lenne "egészségesebben" élni ahogyan Te is írtad. Tudom nehéz, és könnyű ezt mondani de talán "csak" az a baj hogy már nagyon szeretnétek és emiatt akár tudat alatt is stresszeltek. Ez csak egy étrend-kiegészítő, semmi több így ha szeded sem gondolom hogy baj lehetne, de nem vagyok szakember... Persze Rád bízom, én jövő hónapban kezdem az első kúrát. Minden esetre kívánok sok szerencsét, gyors babásodást!
2014. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még annyit, hogy nem tudom ezt olvastad-e vagy sem, ha igen bocsi, akkor tárgytalan:

[link]

2014. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Még csak nem is próbálkoztunk a babagyártással, így nem tudhatjuk, hogy nem jött volna be a baba, az első alkalom után!

Lehet, hogy a kor ami miatt ajánlották.

Már megrendeltem, kipróbálom, ha nem jó félreteszem.

2014. ápr. 20. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!