Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolicról szeretnék érdeklőd...

Inofolicról szeretnék érdeklődni, hogy akinek rendben van a mensije, teljesen pontos, nem volt cisztája soha, írt e fel az orvos ilyen (drága) csodaszert?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondta az orvos, hogy lehet tőle fogyni a terhesség előtt, és jót tesz, ha babát tervezünk.

Viszont szinte mindenhol azt olvasom, hogy a PCOS-sel küszködő nőknek ajánlák.

Tapasztalatok, mellékhatások?


2014. ápr. 16. 11:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9000 három hónapra, az azért nem ugyanaz... Sajnos kismama még nem vagyok de életemben elöször megjött 29napra! Egyébként itt is írták már többen hogy ennek köszönhetően sikerült a baba és a facebookos klubokban üs egyre több a kismama! 3 hónapos kúra kell a hatáshoz! De tény hogy mi Pcos-esek vagyunk!
2014. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg nekem nincs semmi bajom, azt leszámítva, hogy nem jön a baba már hónapok óta, most voltam dokinál, és nekem is az Inofolicot ajánlotta. Azt mondta, hogy legalább 3 hónapig szedjem, akkora fejti ki igazán a hatását, és segíthet teherbe esni. Nagyon dárga, de már ott tartok, hogy elkezdem szedni, maximum "ártani, nem használ".
2014. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Trophy01 válasza:
Szia! Nálunk minden érték ok, de már egy éve nem jön a baba. Kérdezte a dokim, szedek-e valamilyen vitamint, mondtam, hogy nem, és nekem arra ajánlotta. Vasárnapra nem várom, két-három napja folyamatos hasszurkálást érzek, nem tudom, hogy esetleg végre összejött, vagy az inofolic mellékhatása.
2014. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó drukkolok, megírod ha sikerült? Köszi!
2014. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Trophy01 válasza:
Na, tegnap megjött, de még csak két hete iszom, ha van valami, írok :)
2014. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!