Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3.2 TSH-val teherbeesésnél...

3.2 TSH-val teherbeesésnél lehet gond?

Figyelt kérdés
A háziorvos szerint ez jó érték , szerintem viszont magas. Mi okozhatja ezt az értéket?
2014. ápr. 16. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

magas (bár ettől függetlenül mindig vannak kivételek, akiknek magas tsh mellett fogant a babájuk, és nem is volt gond a terhességgel.

a házidoki szerintem nem ért hozzá, azért mondhatja (nem feltétlen ez a szakterülete, ha csak nem endokrinológus-belgyógyász)

keress egy jó endokrinológust, ő majd megmondja, mit kell tenned :)

2014. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2,5 fölött nem jó, a régi referencia tartomány már nem mérvadó, nekem ezt endokrinológus belgyógyász mondta. Babához 1 körül kéne lennie max 1,5, de van aki teherbeesik magasabbal is de az a ritkább. keress fel egy endokrinológust, föleg igy hogy baba miatt fontos.
2014. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is magas volt, a felső határérték körül, már pontosan nem emlékszem, hogy mennyi volt. Terhesvitaminnal (Gravida) húztam le! 3 hét múlva a következő vérvételen már tökéletes volt az eredményem! 8 hetes kismami
2014. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor most nekem pajzsmirigy alulműködésem van , ha jól értelmezem. Akkor most ez jódhiányra utal és ilyenkor kell plusz jódot bevinni? Egyáltalán mitől alakulhatott ki ez az egész?
2014. ápr. 16. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!