Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinél mik voltak a leges...

Kinél mik voltak a leges legelső jelek, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

1. baba : az égvilágon semmi tünetem nem volt egész terhesség alatt

2. baba: 14 hétig egész napos hányinger :/ :/

2014. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hőhullàmok..hasszurka..de leginkàbb a mensi kimaradàsa a tuti:)
2014. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hőhullám, szédülés , sok nyál :))))
2014. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mensi elott egy hettel a tipikus mensire utalo tunetek hianya, kettobol ketszer azonnal tudtam hogy terhes vagyok
2014. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem álomkór volt az első jel.
2014. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hasszúrkálás van, álomkór van, feszülő

mell van, és eddig 2 napot késik... :))

2014. ápr. 19. 23:24
 7/9 anonim ***** válasza:
A legeslegelső tünet a bimboérzékenység még a nemvárt elött
2014. ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az hogy ovu után 9.-ig napig semmit sem éreztem (máskor már minden volt) és hogy eleredt az orrom vére. Ez lehet nem babás tünet volt, de mivel nekem sosem vérzik csak úgy az orrom, gyanús volt, még egy kérdést is kiírtam itt ezzel kapcsolatban :)
2014. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem megjegyezte, hogy olyan szép az arcom, nem lehet, hogy babát várok? Hülyének néztem, mert több mint 6 éve próbálkoztunk már. Ő noszogatott, hogy csináljak már tesztet, mert itt tuti baba van.

Az első és szinte egyetlen tünetem a farokcsont fájdalom volt, illetve a fenekemben a bal oldalon volt egy ideg, ami borzasztóan fájt. Tudom ez másoknál a vége felé jelentkezik, nekem az első hónaptól volt ez a tünet.

2014. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!