Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legelső tüneted,...

Mi volt a legelső tüneted, mikor jelentkezett és mikor tudtad meg h terhes vagy?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Mensi körül elkezdett feszülni a mellem (ez előtte nem volt), de amúgy minden más tünetem olyan volt, mint amikor meg akar jönni (szurkált, fájdogált a hasam, derekam).

Késett 4 napot, és utána teszteltem. Pozitív lett.

Igazi tünetek csak később kezdődtek, úgy 6-8 hetesen (fáradékonyság, gyomorégés - nekem más nem volt).

2012. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy éreztem, fel vagyok fázva. Egyfolytában ingerem volt.

Szilveszter reggel derült ki, hogy a baba lakik a pocakomban :)

2012. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Reggeli hányinger és gyomorégés (hányni egyáltalán nem hánytam) 7-8 hetesen. Előtte semmi tünetem nem volt, csak annyi, hogy folyamatosan úgy éreztem, hogy na most rögtön meg fog jönni.
2012. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első tünetem az volt, hogy nem jött meg, aztán teszteltem 2 nap késés után. A tünetekre viszont még vártam vagy 2 hetet, aztán lett minden...
2012. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ingerült voltam nagyon, de nagyon. A kolléganőm mondta, hogy "te nem vagy terhes?". Ekkor jöttem rá, hogy 2 napja késik. Másnap reggel pozitív lett a teszt :-)))
2012. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Menstruáció előtt két nappal rosszul lettem a piacon, gesztenyét akartam venni, és majdnem kiájultam a sorból.

Utána jobban lettem, jöttek a premenstruációs tünetek, mellfeszülés, ingerültség, mindjárt megjön érzés.

Aztá a mindjárt megjön érzés maradt, én pedig elfelejtettem, h mikorra várom...

Utána két hét múlva az oldalast úgy ettem, ahogy még soha, csontot leszopogattam, mindenki tányérjáról elkértem a zsíros részeket...

Anyu kérdezte, h nem vagy véletlenül terhes? Csak viccelt, azért mert mindig fitymáltam a húst, csonthoz sosem értem, inkább nem ettem.

Elgondolkodtam, rájöttem, h két hete késik, és pozitív volt a teszt:)

2012. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már nem várt előtt 1 héttel nagyon sűrűn jártam pisilni, meg volt, hogy belenyilalt a hüvelyembe, akkor még nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Végül nemvárt előtt 4 nappal teszteltem 10-es tesztelt és akkor már volt halvány második csík, utána folyamatosan erősödött napról napra. 23hetes.
2012. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem volt semmilyen tünetem, de mensi előtt 3-4 nappal csináltam egy tesztet pozi lett. A hatodik hét körül jöttek a rosszullétek.
2012. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt két nappal hányingerem volt. Csináltam egy tesztet és pozitív lett. Következő reggel már hánytam,(hányok még mindig)és olyan mindjárt megjön érzésem volt. Én gyakorlatilag ezóta rosszul vagyok folyamatosan,fájnak a melleim is. 12hkm.
2012. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én abból gondoltam hogy terhes lehetek hogy borzasztó fáradt voltam, 11-12ig tudtam aludni! Nálam ez az egy dolog nem stimmelt, persze nekem is voltak "mindjárt megjön" görcseim de azt ugye természetesnek hittem mensi előtt. Miután feltűnően késett(nem pontosak a ciklusaim) csináltam egy pozi tesztet! :-)

11 hkm

2012. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!