Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legelső terhes...

Mi volt a legelső terhes tünetetek és mikor jelentkezett?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6-8. hét körül mellfeszülés! Előtte nem volt semmi!
2012. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mellfeszülés volt az első tünetem, kb akkor, mikor már meg kellett volna jönnie.
2012. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5 hetesen émelygés reggel mikor felálltam de csak egy pillanatra
2012. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Émelygés, szagérzékenység és szomjúság (nagyon erős: januárban napi 3 l víz) meg szédülés. Még a menstruáció előtt 4,6,2 nappal (ez 3 gyereknél)
2012. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mellfeszülés, majd pedig a lelkiismeretfurdalás amikor rágyújtottam. Férjemmel hozattam tesztet, pozitív, cigi lerak. Azóta sem gyújtottam rá.


15+2

2012. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hányinger 5.héttől 9. hétig tartott.A mellem sose fájt viszont szét repedt.Most a 38 hétnél vissza jött a hányás hányinger.
2012. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Beágyazódásos nyilallások, majd a mensi kimaradása utáni napokban mindjárt megjön érzés, ez elég sokáig tartott. Utána a 8. hét körül jött egy erős savas hányás, de addig semmi.
2012. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
gyakori pisilés, szinte azonnal, épphogy beágyazódott. mensis érzésem nekem is volt, de inkább másmilyen. valahogy tudtam, hoyg sikerült. lelkiismeretfurdalásom volt egy korty bor miatt. többet nem is ittam.. ahogy emlékszem mellfeszülés később jött, hányás is 6-8 hét körül, pár napig tartott szerencsére. 18hkm
2012. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menzesz aktuális időpontja előtt kb. egy héttel hasszurka. Aztán mikor már meg kellett volna jönnie, furán éreztem magam, égett az arcom, erősen éreztem a pulzusom, szóval úgy éreztem, hogy úgy más vagyok. Akkor fogott el az érzés, hogy tuti terhes vagyok. Ránéztem a naptárra, 3 napja késett. (Nem tervezett baba volt, előtte hagytam abba a fogamzásgátlót, és nem igazán számítottunk arra, hogy egyből jön is.)Mentünk is tesztet venni, amit akkor este egyből meg is csináltunk, és pozitív lett. :) Rá 1-2 hétre már jött a hányinger, hányás, szédülés elég rosszulétesen telt az első trimeszter.
2012. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Off: 8-as! Teljesen nyugodtan meg lehet inni terhesség alatt egy-egy pohár vörösbort! Még jót is teszel a babának!

On: Mikor meg kellett volna jönnie, előtte pár nappal mellfeszülés, mingyá megjön érzés, állandó pisilés, undorodás a fokhagymától, amit előtte imádtam, most meg azóta se bírom megenni.

2012. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!