Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már többször olvastam, illetve...

Már többször olvastam, illetve hallottam olyanról, hogy valaki babás volt, és 3-4 hónapig nem derült rá fény, mert menstruált, és a tesztek sem mutatták. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 23:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges! Nem mindenkinek vannak terhességi tünetei sem! Van aki nem is veszi észre mert simán menstruál és nincs se hányinger se mellfeszülés se semmi. Ha bizonytalan vagy inkább tesztelj!
2008. okt. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Az lehet, hogy menstruál és nem veszi észre, meg nincsenek tünetek, de a teszt kimutatja a terhességet.
2008. okt. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal. Ez előfordul, én is olvastam már erről, igen érdekes a téma. :)
2008. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek amikor először kimaradt a mensije, orvoshoz ment, a 6. hónapban volt. Nagyon fiatal lány volt, jóval érettségi előtt, és már nem maradt választása. Tünete addig semmi nem volt, a hasa is pici, nem látszott rajta. Közben az apukával megszakadt a kapcsolata, akinek nem is kellett a baba azóta sem. Számomra ez nagyon hihetetlen volt, de ő azt mondta, így történt.
2008. okt. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem briom elhinni,h legalább a 20.héten nem jön rá valaki,akkor már eléggé érezni a magzatmozgásokat...
2008. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Primitív embereknél biztos előfordul!
2008. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat.Másodszor pedig teszteltem,de negatív lett.Ez mondjuk felhoz egy újabb kérdést:mennyire megbízhatóak a tesztek??Egyébként nem hiszem,hogy primitívség lenne..ugyanis,ha menstruál,nem gyanakodik,ezenkívül nem egyszer hallani olyan kismamákról,akiknek egyáltalán nincsenek tüneteik..
2008. okt. 9. 10:04
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyébként éppen most mesélte egy közeli ismerősöm,hogy az ő barátnője terhes.De már 3 hónapos,és csak most derült rá fény.Az elején csinált tesztet,mert egyszer haszontalan volt az óvszer:). Negatív lett,és ő megnyugodott.Három hónapig rendesen(!)menstruált,és nem volt semmi tünete.Nagyon vékony lány,nem is látszott semmi.Egyik nap még termálfürdőben volt,másik nap pedig ment nődokihoz,aki megállapította,hogy 3 hónapos terhes..Ja,és neki ez a második terhessége.Amikor először állapotos lett 9(!) teszt sem mutatta ki.
2008. okt. 9. 10:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam ilyenről, tudok is rá példát,nem egy ismerősöm is így volt vele. Menstruáltak az elején,így nem is gondoltak terhességre. Majd mikor először kimaradt és orvoshoz mentek, akkor néztek csak nagyot.Viszont ha rövid ideig tart a menzesz /2 nap/ és kevés, érdemes tesztelni, vagy orvoshoz menni. Ha történetesen Rólad van szó és szeretnél már kisbabát, a gyógyszerekkel vigyázz nagyon, ne szedj ha nem szükséges, és kerüld a betegségeket, beteg embereket, gyerekeket. Biztos ami biztos.
2008. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ismim,aki a 7 .hónapba jött rá,h terhes....érdekes,nődoki után,egyből tudta,h a baba mozgását érzi...én nem szolok le senkit,de ha menstruális is, akkor is valaki odabent mozog,ami nem éppen olyan mint a gyomorkorgás....és a teszten ki kell mutatni ,legalább a 3.hónapban,arra már azért a hcg szint elég magas..
2008. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!