Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 év fogamzásgátló után volt...

10 év fogamzásgátló után volt egy menzim 23 napra. Most vagyok a ciklusom 24. napján, mikor teszteljek újra?

Figyelt kérdés
10év fogamzásgátló után 23napra jött meg a rendes menzi. Most vagyok a ciklusom 24. napján de már 13 napja 37,2 a reggeli höm, nagyon fáj a mellem, most 2 napja már a derekam is fáj és jobb oldalon szúr a hasamalja. A fogamzásgátló allatt is és elötte is mindig 28 napos ciklusom volt.1 napja csináltam egy negativ tesztet. Nem tudom mi lehet ez mikor teszteljek újra? Vagy ez lehet hormonzavar is? Kérlek irjatok köszönöm
2009. dec. 22. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell egy kis idő, mire visszaáll a ciklusod. Ezzel együtt előfordulhat, hogy terhes vagy. Ha 28 napos ciklussal számolsz, akkor még nem lehet + a teszt. Én 4 nap múlva tesztelnék leghamarabb.
2009. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, majd akkor ha nem változik semmi, akkor 4 nap mulva megirom az eredményt.:)
2009. dec. 23. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké. Babát szeretnél?
2009. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen nagyon szeretnénk babát. Igaz már mvan egy nagy lányom 14éves, de ugy gondoltuk, hogy mielött betöltöm a 35-öt addig még jó lenne egy kis tesó, bár sajna nem édes tesó. ugy hallottam, hogy 35év után már mindenféle probléma lehet, kicsit aggodom is mert már elmultam 33. olyan rég voltam terhes, hogy most nagyon tudatlannak érzem magam, ezért is irtam nektek. Boldog Ünnepek, és köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 23. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi újság?
2009. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!