Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt napján ugyan úgy...

A nem várt napján ugyan úgy fáj a hasa annak aki terhes?

Figyelt kérdés
Ma NEM kellene megjönnie de ugyan úgy fáj mint amikor rendesen megjön?Lehetséges,hogy ha terhes vagyok ugyan úgy fájjon de nem fog megjönni és terhes vagyok?
2014. ápr. 22. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pont azon a napon menstruáció szerű fájdalmam volt, de nem olyan erős. Már előtte 3 nappal pozitívat teszteltem, ezért nagyon ideges voltam, de minden rendben volt végül. Sok sikert kívánok!
2014. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az volt fura,hogy a méhem fàjt..de nem olyan erősen.
2014. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen máshogy fájt, inkább szúrkált, két helyen is. Mensinél nem szúrkálást éreztem.
2014. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy fájt - mindkét gyereknél -, és ezen kívül más tünetem nem is volt, csak, hogy nem jött meg.
2014. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez megjött mégis ma,nem jött össze sajnos :-(
2014. ápr. 22. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnàlom...:(
2014. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!