Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal baabát szeretnénk!...

Leendő anyuka kérdése:

Párommal baabát szeretnénk! Az lenne a kérdés hogy vasárnap voltunk együtt elöször az lehetséges h teherbe is estem? Pár nap után kimutatja valameik teszt? És mi az h nem várt elötti napon?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 15:36
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nekem 1-2 nappa csuszászal montos a menzim és ugy tudom -/+ 3 nap a termékenység
2014. ápr. 23. 16:45
 12/26 anonim ***** válasza:

Téged sem az eszedért szeretnek....

A védekezés nélküli szex, történjék bármikor is magában hordozza a teherbeesés lehetőségét.

2014. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
termékeny napokkor kétnapont legyetek együtt. akkor jó eséllyel indultok.
2014. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
ezt jól tudom nem vagyok hülye csak nem tudom h most mivan mert hányingerem van tegnap óta és vasárnap voltunk elöször együt de időjárásra nem vagyok érzékeny és nem is mesélem be magamnak
2014. ápr. 23. 19:56
 15/26 anonim ***** válasza:

Hát a hányingered biztosan nem lehet a terhességtől, mert ha vasárnap meg is termékenyültél, a megtermékenyült petesejt kb egy hétig vándolorol a méh felé, utána éri el a méhet és akkor törtőnik a beágyazódás 7-10 nappal az együttlét után. A szervezeted csak beágyazódás után kezd hcg hormont termelni, a terhességi tünetekért pedig a hcg hormon felelős. Szóval KIZÁRT, hogy már a terhességtől lennének tüneteid hiszen meg sem történt még a beágyazódás, márha valóban vasárnap teherbe estél.

Minden rosszindulat nélkül mondom neked, hogy próbálj tájékozódni hogyan is zajlanak ezek a folyamatok, mert ha ennyire nem tudod hogy mi hogyan történik, akkor bőven lesznek még kérdéseid. Jobb tájékozottnak lenni.

Egy percnyi kereséssel a neten pl. meg lehet tudni, hogy mi hogyan zajlik mnegtermékenyülés után és persze arra is találsz választ nagyon sok oldalon, hogy egytelen teszt sem mutatja ki a terhességet pár nap után. Pontosan azért, mert a tesztek a hcg-re reagálva mutatják ki a terhességet, és mint mondtam, a hcg csak beágyazódáskor kezd termelődni.

2014. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15. Olyan szépen leírtad azt, amit én csak tahó stílusban tudtam volna, mert nálam kiverte a biztosítékot ez a sötétség...
2014. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
15 ös sztm azért van ez az oldal h kérdezzenek ha nem teccik akkor ne nézd ennyi
2014. ápr. 23. 20:48
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
A google meg azért van, hogy tájékozódj mielőtt hülyeségeket kérdezel...
2014. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Jó gondolom te is tettél már fel hülye kérdéseket te se vagy tökéletes
2014. ápr. 23. 20:54
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én nem tettem fel soha olyan kérdést, amire a választ megtaláltam kb két másodperc alatt egy kattintással.

Mire bepötyögted ezt a kérdést, ennyi idő alatt már választ is kaphattál volna. Tudod, google, egy-két kulcsszó és már nem is kell itt így leégetned magad. de te tudod...

Persze, azért van ez az oldal, hogy kérdezzünk egymástól. De hát arra, hogy mikor mutat egy teszt ki valamit egyértlemű választ találsz ráadásul szakemberek magyarázatával. Ehhez a kérdéshez tényleg nem kell a GYIK.

2014. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!