Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokatlan mellfájdalom, mint...

Szokatlan mellfájdalom, mint első terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Nektek milyen volt?
2014. ápr. 24. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 10.dpo-n volt mindjárt megjön érzésem, valöszínűleg beágyazódás miatt. Nem tudom. De azóta fáj a mellem, mintha lebokszolták volna, a kék-zöld foltok fájnak így. Mikor lenne menszid?
2014. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem már elég régóta késik, rendszertelen a mens.

Már 3 napja fáj a mellem, meg én is úgy gondolom, hogy na most jön meg, de idáig nem tette. A tesztem azonban neg.

2014. ápr. 26. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam a wc t, mert azt hittem mindjárt megjön. Kb 20percenkén ellenőríznem kellett magam, annyira görcaöltem. Előtte soha nem fàjt így a hasam menszi előtt. Ez az egy keltette bennem a reményt, hogy hátha nem jön meg.
2014. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó végül terhes lettél?

Ma rosszullétem is volt.

2014. ápr. 26. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Első és utolsó vagyok. Eddigi tesztjeim pozitívak. Igaz még halvány 25ös x epil. Ma van a nemvárt napja. Eddig semmi, úgyhogy bizakodom, hogy minden rendben van és lesz.
2014. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogy egyébként tudod,hogy mikor volt peteérésed? Lehet később volt akkor. Nem tudom, de viszont emiatt szokott olyan lenni,hogy valakinek egy hét késés után mutat halványat. Legalábbis sokaknál olvastam ezt.
2014. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon drukkolok érted.
2014. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!