Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodas vagy ebol menses...

Beagyazodas vagy ebol menses lesz?

Figyelt kérdés

10 dpo vagyok .melleim ellege kemenyek es fajnak is.

Ma regel arra keltem fel hogy mindjart megjon " erzes" eszre vettem hogy a bugyimon van par pici barna potty.de kozbe kremes folyasom is van.es hohullam melegem van.

Megfog joni vagy beagyazodas?

Nektek hanyadik dpo volt beagyazodas?


2014. ápr. 25. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt volt a múlthónapban, aztán mensi lett a vége...
2014. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi ehet.
2014. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Aban remenykedem hatha baba . Mivelt ittam az inofolicot is.

Ha most sem jon ossze mar feladom lelkileg mar nem birom.

2014. ápr. 25. 10:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Feladni nem szabad, csak pihentetni a dolgot. Szóval nem kell, nem szabad hónapról hónapra ezzel foglalkozni, ezt számolgatni. Foglald el magad, és élvezzétek az együttléteket, csak úgy, ne is nézd hányadik napon vagy, milyen nap van,és ha mindketten rendben vagytok, akkor jönni fog.
2014. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves vagy nagyon utolso valaszolo!

De mar ket eve varok ra es atestem is egy par dolgon.

Szoval magyarul faradt vagyok :-(

2014. ápr. 25. 10:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo,

igaza van az elottem ironak. En sem akartam elhinni, hogy a ragorcsoles ennyit jelent(het), de ugy nez ki, hogy igen. 2012 novembereben elkezdtunk dolgozni a 3. baban, 3 ciklus mulva teherbe is estem (erdekes modon igy volt az elso ketto gyerekunkkkel is), de sajnos nagyon gyorsan el is hagyott minket. Utana jott nalam a nagyon ragorcsolos idoszak, amikor is allandoan csak utanaolvastam a neten a torteneteknek, neztem a napokat, figyeltem a testemet, hogy mikor lehet ovulacio... Nem jott ossze a baba. Az orvosom meg kb kirohogott, hogy ha szultem kettot, akarmennyit szulhetek meg... Meg jobban felidegesitett a dolog. Vegul iden januarban megkertem, hogy legalabb nezessunk hormonokat. Beleegyezett, es persze minden rendben volt. Ekkor lett elegem, es mondtam magamban, hogy egye meg a fene a gyereket, nem erdekel mar, hogy lesz-e vagy nem. Massal kezdtem el foglalkozni, ami teljesen lekotott, persze kozben nem vedekeztunk. E honap 6-an ereztem, hogy mintha peteeresem lenne es vecen lattam a tojasfeherjes valadekot is, ami feltunt es gyorsan felirtam papirra, hogy mikor is volt, de nem torodtem vele. Kb 1 hete elkezdtem gorcsolni, kicsit jobban, kicsit kevesbe, vartam a menzeszt, nem jott. Mikor mar turhetetlen lett a helyzet, elhataroztam, hogy orvoshoz megyek, de artani nem arthat, vettem egy tesztet, hogy az orvosnak megis legyen mit mondani. Csutortok reggel tehat felkeltem, teszteltem, es rogton erosen kijott a ket csik! Az orvos nem latott sehol semmit (babat, cisztat sem), nyilvan meg nagyon fiatal a terhesseg, kicsit felek is, hogy jo helyen legyen... De ami a lenyeg, terhes vagyok!

Nem akartam elhinni, hogy a pszichikai allapot ennyire meghatarozo lehet, de nalam (is) igy van, hatha nalad is. Tudom, hogy nehez nem erre gondolni, de tuzz ki valamilyen nagyobb celt es ne szamolgass, ha jonni akar a baba, jonni fog. A pici barna potty lehet beagyazodas, tesztelj nemvart napja korul (inkabb utana, ha kibirod), es ird meg, mi lett az eredmeny!

Drukkolok neked!

2014. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nekem kimaradt előtt egy nappal volt a beágyazódástól pici barna folyásom. De nekem kétségem sem volt afelől, hogy ez az! Igen, könnyű azt mondani, hogy ne görcsölj rá. Én is ezt mondtam a barátnőmnek akik másfél évig próbálkoztak. Aztán akkor jöttem rá milyen ez mikor mi is elkezdtünk próbálkozni. Én tiszta szívből kívánom hogy sikerüljön a baba, ha ennyire várod, jobb helyre Ő nem is kerülhetne! :)

2014. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Nagyon megértelek, mert mi is majdnem három évig vártunk rá, voltunk mindenféle vizsgálaton, kaptam többféle gyógyszert, kúrát, már én is azt mondtam nem érdekel, hagyjanak békén, nem megyek többet dokihoz sem. Aztán belekezdtünk egy hatalmas lakásfelújításba, csak azzal foglalkoztam, hogy csempe, festék, szakember, bútor stb. És egyszer csak eszembe jutott, hogy hűha mikor volt meg nekem utoljára. Akkor már két hete késett.

Nem törvényszerű ez, csak biztatásként írtam le.

31hkm

2014. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon halas vagyok minden egyes szavakert amit irtatok valaszoltatok!

Persze picit el is erzekenyultem ;-(

De olyan nehez........

Lehet valamiert az isten nemakarja van valami szandeka jo szandeka! Mar nemtudok mire gondolni.

Mondtam a ferjemnek hogy ha megint megjon akor

Kesz! Eleg! Befejeztem!

Nemkell.

Inofolic. Vitaminok.nemszamolom a napokat.sot meg itt sem fogok fen leni a gyakorin.

Majd ha ugy erzi a pici baba jon akor jon mert biztos hogy jo helyre jone.

Nemvagyunk olyan nagy tehetosek marmint anyagilag de meglenne mindene .es a szeretetrol nemis beszelve.eletemet adnam erte marmikor ha kernek.

2014. ápr. 25. 14:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Így visszanézve nekem 10dpo-n lenetett a beágyazódás, szerintem... nagyon begörcsölt azalhasam, jártama wc-re, higy basszus, tutti megjön.....nagyon kellemetlen volt. Másnap reggelre elmúlt, viszont azóta szinte leszakadnak a melleim. Fel vagyok puffadva....... a 12.dpo-n, vagyis ma reggel lett egy 25ös erősségű +tesztem :) ne add fel, hátha egy cipőben járunk, csak te utánam lépdelsz :)
2014. ápr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!