Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok rajta második...

Ti láttok rajta második csíkot? Holnap reggelre erősödni fog, érdemes akkor tesztelnem?

Figyelt kérdés

Történetem: januárban hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta 2x jött meg, egyszer 1 hét, majd 2 hét késéssel. Utoljára április 7-10ig volt meg, de elég fura volt (kevés, 3 napig tartott, és barnás volt leginkább). Ma reggel poénból ellőttem egy tesztet, nem figyeltem rá, elmentem dolgozni. Délután párom hívott, hogy "látom csináltál tesztet". Mondom igen, egy csík? Elkezdi, nem, kettő. Totál elképedtem, kifaggattam, hogy hol van a csík pontosan, hogy néz ki, milyen a színe. Azt mondta, ugyanolyan, mint a másik, csak sokkal halványabb, de rózsaszín az is. Nagyon nézni kell, de neki rögtön feltűnt, ahogy rápillantott. Hazajöttem, és tényleg. Képen nem tudom mennyire adja vissza, reggel csinálok egyet ismét, de olyan izgatottak vagyunk. :) Én látom a képen is, de lehet csak azért, mert tudom hol kell nézni, de ti mit gondoltok?


[link]

[link]


2014. ápr. 25. 22:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én látom rajta halványan a 2.csíkot! :)
2014. ápr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ott a 2. csík! Csak halványan. De ott van!! Halkan gratulálok :)
2014. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?
2014. ápr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen teszteltem, de ezt nem fotóztam le, mert megint indultam dolgozni. Ezen is nagyon halványan kijött a 2. csík, de halványabbnak látom, mint a tegnapin. Ez ie rózsaszín. Szerintem most várok pár napot, remélem kibírom és erősebb lesz :) ilyen lehet, hogs baba van, de egyik nap erősebb, másik nap esetleg halványabb, amíg sok nem lesz a hcg? Nem akarom elbízni magam, de gondolom tudjátok mit érzek. Nem tudok nem rá gondolni. :)
2014. ápr. 26. 07:13
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
Ezért kellett volna várni még.
2014. ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Bizakodhatsz! :)
2014. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nincs messze a 2.csík??
2014. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, nekem nem tűnik messzinek, nézegettem képeket, és azokon is kb. ott van. De majd kiderül. 15 db ilyen tesztet elhasználtam eddig, és eddig csak ezen a kettőn van ilyen csík. Nem hiszem, hogy egymás után, 2 véletlenszerűen kiválasztott is pont ugyanolyan hibás lenne. De majd meglátjuk jövő héten. Írok majd mindenképp, hogy erősödött-e, vagy mi lett. :)
2014. ápr. 26. 18:21
 19/23 A kérdező kommentje:
Ja, és mindig tartogattam legalább estig, vagy másnapig, és sose volt rajtuk eddig száradási csík se. Szóval halkan reménykedek :)
2014. ápr. 26. 18:22
 20/23 A kérdező kommentje:
Hát persze, nem bírtam várni jövő hétig, ma is csináltam egyet és negatív lett. Szerintem 7-es válaszoló, neked lesz igazad, hogy akkor lehetett peteérésem, csütörtökön vagy pénteken, és az LH hormonra reagálhatott a teszt. Viszont ez jó, mert akkor tudom, hogy most volt peteérésem, és 2 hét múlva számíthatok pozi tesztre. :) Vagy ha meg is jön, tudom, hogy most már a fogamzásgátló után beáll a szervezetem, és ez, hogy kb. a "rendes" 28 naphoz van beállva a peteérésem. Szóval nem keseredek el nagyon, mert hát direkt nem is éltem bele magam, amennyire csak lehetett, és most akkor így fogom fel, hogy peteéréstől volt. Majd kiderül 2-3 hét múlva, hogy mi volt. :) Köszönöm mindenkinek a biztatást és a választ, még jelentkezek mindenképp! :)
2014. ápr. 27. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!