Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja iszonyatos mellfájdalo...

2 napja iszonyatos mellfájdalommal küzdök ami estére még rosszabb. Lehetséges, hogy ilyen korán jelezne a baba?

Figyelt kérdés
Peteérés után 5 nappal vagyok.Mensimet jövőhét vasárnapra nem várom.Mensi előtt 3-4 nappal szokott jelentkezni a mellfájdalom és nem így fáj (csak a mellbimbóm szokott,most meg az egész fáj).Járt már valaki így és baba lett belőle?
2014. ápr. 26. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Orvos.
2014. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem miért kellene orvos?Ha esetleg arra gondolsz,hogy hormonzavaros vagyok az nem lehet minden leletem jó.
2014. ápr. 26. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az egész mellem még nem fájt, de amikor teherbe estem, a mellbimbóim fájtak annyira, hogy ordítottam volna legszívesebben és már jóval nemvárt előtt. Mensi előtt egyébként fájt nekem is terhesség előtt, csak nem ennyire. Szóval ami engem illet, a fájdalombeli különbség utalhat babára.

Ezt csak érdekességnek írom, hogy terhesség óta viszont egyszer sem fájtak a melleim (a fiam másfél éves), viszont a peteérésemet meg érzem szinte minden hónapban, azt meg azelőtt nem.

2014. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy az tűnt nagyon hamar fáj a mellem és,hogy nem a mellbimbóm fáj mint máskor hanem az egész.Volt egy vetélésem 1,5 éve azóta fáj a mellbimbóm mensi előtt,vetélés előtt soha nem fájt a mellem.Hát remélem baba lesz 3 év után nagyon jó lenne :)
2014. ápr. 27. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!