Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lesz egyre rosszabb a...

Miért lesz egyre rosszabb a helyzet? 6 hetes a baba.

Figyelt kérdés
Az első hetekben kb. 2 óránként evett nappal, éjjel 3 óránként, aztán szépen visszaaludt. Most nem alszik el napközben se, max. negyed órára és már sír is. Éjjel ha elalszik a cicin, és leteszem, 5 perc múlva elkezd nagyon nyögni, majd sír és így 3-4 órát ébren van az ölemben, közben cicit kér újra. Általában éjjel 1 körül van nagy kaki is, úgyhogy pelusozásnál is felélénkül. Nem hogy ő nem alszik, nekem a napi átlagom így 4-5 óra részletekben...
2014. márc. 4. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A pocakja nem fáj?

Vagy esetleg csak melletted akar lenni.

2014. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért "romlik" a helyzet, mert egyre többet felfog a baba az őt körülvevő világból, egyre több ingert kell feldolgozni.

A szopi nem csak evés-ivás egy babának, hanem anyu, nyugi, minden. Mielőtt bedugnád a kiságyba várj úgy 15-20 percet, kb. ennyi kell, hogy átkerüljön mélyalvásba a kicsi.


Egyébként időszerű most nálatok egy növekedési ugrás is, ilyenkor a megnövekedett igényekhez igazítja a baba a tejmennyiséget, azért kérezkedik sokat cicire.


Kitartás! Aludj vele napközben!

2014. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia!én is zenész,csak én egy 9 hetessel!hasfájós?az enyém az 1 hetes korától sajnos ami bevált és így alszunk legalább éjszaka valamit:biogalia cseppek lefekvés előtt 5 csepp,napközben pedig colief csepp minden étkezés előtt....hát mióta így adom sokkal,de sokkal jobb 2 szer kel éjszaka eszik,majd alszik!napközbe hordoznom kell egész nap az már más tészta...kitartás
2014. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hasfájós vagy se. A testvére az volt 3 hónapig, egész nap ordított, húzta a lábait stb. De ő meg nyög iszonyatos hangerővel szinte egész éjjel. Meg sír kaki közben. Napközben a tesójával is kell lennem kizárt a pihenés. Mindig várok kb. 20 percet mikor csak lóg már a kezemben, de nemsokára így is felébred, max. negyed óra és már nyög is....
2014. márc. 4. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést! csak nem 6 hetes, hanem 4!

Nekünk most az vált be, hogy a nagy ágyba cicizik és ott alszik el egy kettő és 1 óra alvás után teszem be az ágyába,aztán már alszik is egy két órát de közbe nyög és morog :)

Nekünk hasvájós minden este kapja a BioGaia Protectis baby cseppek( egyszer 5 csepp)valamit segít plusz hasfájós teát is iszik. egy próbát megér, bár azt nem szeretném, ha mellém szokna a nagy ágyba

2014. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!