Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb május végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Bedit korabbi topikjanak folytatasa, azoknak, akiknek aprilisban nem jott ossze, de majusban ujult erovel folytatjak!

Termeszetesen mindenkit varunk, aki babagyartasi lazban eg!

Mes



2014. ápr. 27. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/403 anonim ***** válasza:
100%
Mi épp 'gyártjuk' a 2. babánkat:-) Most vannak hozzávetőlegesen a termékeny napjaim - bár nem számoltam, nem akarok rágörcsölni - szeretjük egymást a férjemmel, amikor jól esik, és bízunk. Remélem, hamar kopogtat a kistesó:-)
2014. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/403 anonim ***** válasza:
100%
Mi első babát próbálunk összehozni, januárban sikerült is elsőre, de sajnos annak februárban missed ab lett a vége. Mostantól próbálkozhatunk, épp a termékeny napoknál tartunk, ha minden igaz, reméljük, ezúttal minden rendben lesz :)
2014. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/403 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4-5 körül lesznek a termékeny napok - hát remélem most valóban termékenyek lesznek. Rajtunk nem fog múlni. :) Csak az idő ne fogyna ennyire...
2014. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/403 anonim ***** válasza:
100%

Szia Mes!

Jelentkezem az előző topicból :)!

Május 4-re nem várom.Durva cicifeszülés és tegnap este óta jelentkező apró görcsök vannak most.

A görbém így alakul,de eddig nem túl biztató:

[link]

Majd délután írok még többet magamról az újaknak :).

Niki

2014. ápr. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/403 anonim ***** válasza:

En majd majus 5 korul fogok tesztelni. Elso honap amikor belevagtunk.

Masodik baba lenne van egy 15 honapos lanyunk aki 3 honapra sikerult lassan ket eve.

2014. ápr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/403 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én május 4 körülre nem várom. Kistesót szeretnénk a 2 éves lányomnak. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, mert szombaton volt egy kicsi barna folyásom, ami akkor el is múlt. Ovu tesztet használtam, és figyeltem a nyákom, de nem hőmérőzöm (lányom mellett nem kivitelezhető). Izgalmas időszak előtt állunk! Mindenkinek drukkolok!

2014. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/403 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,Kata vagyok.szerintem nem írtam az előző topikba csak olvastam.

Első baba tervezése,áprilisban volt az első próba nem jött össze :-( most május 4-re írja az ovumat a ciklus.hu.

Szombaton leszek 30 éves,reméljük a buli meghozza gyümölcsét :-D

Szerintetek hogy legyünk együtt?Szerdán jött meg múlt héten és 4 napig tartott.Jó úgy ha 2 naponta vagyunk együtt?Tudom tudom ne görcsöljek rá,de na..... :-D

2014. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/403 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én május 7-re nem várom, ha most sem sikerül több mint 1,5 évnyi próbálkozás után akkor megyek átjárhatóságira, hormonjaim, peteérésem rendben van. Hátrahajló nagyon a méhem, de nem hinném hogy ez nagy akadály lenne. A görbém most így néz ki : [link]


Szorítok mindenkinek!


E.

2014. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/403 anonim ***** válasza:
100%

Én május 12re nem várom! Tegnap vagy ma volt ovum,szòval jöhet az izgalmas 2hét :)

Benne voltam az elözö csoportokban.1 éve várunk az elsö kis csodánkra.

Kriszta

2014. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/403 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én is csatlakozom,máj 12-14re nem várom,első próbálkozós hónap,3. baba.Sok sikert mindenkinek!

Betti

2014. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!