Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátomat orálisan kielégite...

A barátomat orálisan kielégitettem majd elment wc-re utána óvszer nélkül szeretkeztünk de csak 2-3 percig volt bennem. Az aggodalmam fő oka, hogy pont termékeny vagyok s peteérésem körülbelül erre a napra esik. Mennyi az esély terhességre? Bővebben.

Figyelt kérdés
Részletesebben, ahogy leírtam orálisan kielégítettem a barátomat majd elment pisilni, ezután ő kényeztetett de nem a péniszével, az orgazmusom előtt 2-3 perccel berakta óvszer nélkül de ő nem ment el. A peteérésem pedig pont ma van, ha napra pontos a ciklusom.

2014. ápr. 27. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"rögtön lehetett e sperma is"


Persze, hisz folyamatosan termelődik. Akkor is, miközben épp "ürít".

És az előváladékban előzetes ejakulálás nélkül is lehetnek életképes kisfickók.

Az előváladék pedig ugyebár nemi izgalom hatására bármikor távozhat. Felállt neki, ergó abban a 2-3 percben is lehetett neki.

2014. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi a francért nem védekeztetek? Utána meg ha teherbe esel,szaladsz elkapartatni igaz??? Remélem a lányom nem lesz ilyen ostoba liba...
2014. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Mindegy,ami megtörtént az megtörtént.Esetleg vegyél be esemény utáni tablettát.

Kiegészitő információnként még ide irnám,hogy létezik az ún."spontán peteérés" stressz,klima változás és még egyéb dolgok hatására,amikor a petesejt nem a menstruációs ciklus felénél érik be hanem spontán akármelyik napon.Igy teherbe esni nem csak a ciklus felénél lehet,hanem akármikor amikor a szeretkezés egybeesik a spontán peteéréssel.

2014. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!