Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok járt már valaki hasonló...

Csajok járt már valaki hasonló cipőben? Véleményekre lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
Szóval..május 7.én volt mensim első nap erősebb utolsó 3 elég gyengécske. Az első naptól számított 12.és 15.napon voltunk együtt párommal, 14.napon szúrkált a hasam 4napja pedig barnázás meg pár csepp vér van és még mindig nem múlt el...lehet beágyazódás miatt,vagy valami más? Köszönöm a segítségeteket! Ja még mielőtt valaki támadna hogy miért nem figyelünk oda stb..babát szeretnénk :)
2014. ápr. 28. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez simán lehet a beágyazódás.Drukkolok!
2014. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
juuujj bízunk benne :) igaz,hogy első próbálkozós hónapunk de nagyon jó lenne hailyen hamar sikerüne :) ja még annyi hogy ha szinte alig ittam mégis rengeteget járok wc-re és sokat is pisilek :)köszönöm a válaszod :)
2014. ápr. 28. 14:12
 3/15 A kérdező kommentje:
bocsánat,nem "ha" hanem ma akart lenni a végén szóval ma rengeteget járok wc-re :):) :)
2014. ápr. 28. 14:27
 4/15 anonim ***** válasza:

A május 7. gondolom csak elírás.

Egyébként drukkolok, még akár baba is lehet belőle.:)

2014. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
uuu igen elirtam aprilis 7 akart lenni :)
2014. ápr. 28. 17:51
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nekem furcsa hogy több napig tartana a beagyazodasi barnazas!

Az 1nap par csepp szokott lenni..

Szerintem

2014. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen én is ezt tartom furcsának :( remélem azért reménykedhetek :)
2014. ápr. 29. 07:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, csak nekem nincs barnás folyás. Szinte hasonló napokon voltunk mi is együtt :) Mikorra nem várod ? Majd megirod mi lett? drukkolok :)
2014. ápr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
május 7-8ra nem várom viszont ma éjszaka arra keltem fel hogy iszonyatosan rosszul érzem magam egész éjszaka hánytam és a hasam is ment bár lehet csak egyszerű gyomorrontás,nemtudom,mindenesetre megijesztett a dolog. Tünetnek a hányás eszembe se jutott még az nagyon korai lenne. Te mikorra nem várod kedves utolsó ? :)
2014. ápr. 29. 11:54
 10/15 A kérdező kommentje:
ja mára már se véres nyák se barnázás nincsen :) :) :)
2014. ápr. 29. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!