Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pé körül milyen gyakran jó...

Pé körül milyen gyakran jó együtt lenni ha babát szeretnénk? Ha az ov teszt pozitív és ha újra negatív? Nem lehet az "sok" egyszerre? Úgy olvastam, másnaponta érdemes!?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a pozitiv napon és a rá következő napon voltunk együtt és elsőre sikerült teherbeesnem. Igen én is olvastam a kétnaponkénti együttlétekről. Szerintem akkor legyetek együtt ha mindketten kivánjátok. Sok sikert!!!!
2008. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is a két naponkénti együttlétet olvastam, ha nézed ovu teszttel, akkor a pozitív és az azt követő negatív napon érdemes együtt lenni.

Nekem most írt fel clostit a dokim, és rákérdeztem, hogy milyen gyakran ajánlja az együttlétet, erre azt mondta, hogy hiába írja elő napi hatszor, ha az nem megy, majd mosolyogva hozzátette, hogy minden alkalmat meg kell ragadni, pl. amíg kihűl a leves...

2008. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!