Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy mondtátok el a párotok...

Ti hogy mondtátok el a párotoknak, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Együtt voltunk, mikor megcsináltam a tesztet. Nagyon romantikus volt: kiüvöltöttem a wc-ről, hogy "pozitív". :)
2014. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Alig kászálódott ki az ágyból, amikor megjelent a második csík a teszten. Magamból kikelve, kiabálva számon kértem, hogy mégis hogy gondolta, hogy felcsinál. Nem tervezett baba volt. Most már nagyon örülünk, hogy így hozta a sors. :-) Ha előröl kezdhetném, akkor azért kedvesebb módját választanám a közlésnek.
2014. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikulás csomagba tettem bele a tesztet!Nagy volt az öröm!
2014. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én rápisiltem a tesztre, de nem én néztem meg az eredményt, hanem őt kértem meg, hogy nézze meg, hány csík jött ki.
2014. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Akasztofa jatekot jatszottam vele,ahol a megfejtes a "kozos titkunk...babat varunk!" volt.De kulonbozo szoveget is megadhatsz..pl."8 honap mulva harman leszunk",vagy"Gratulalok!Hamarosan apuci leszel" .. :)
2014. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőnapon adtam neki egy kis dobozt benne a kiscipőket..gondoltam ez milyen romantikus. Szerintetek értette!? Nem...azt mondta ezt most miért. ÉN meg aaaa nem hiszem el:-)))
2014. máj. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk tervezett baba volt,így tudtuk mikor kell tesztelni.

Menzi napjától számított 3. napon mutatta ki idő után egy 10-es érzékenységű teszt.Ezt megnézettem a férjemmel,szerinte teljesen negatív volt.Aztán másnap 25-ös volt otthon,megcsináltam és az full negatív lett.Rá két napra,tehát az "nemvárt" utáni 6. napon csináltam még egyet,azon már szépen látszódott a 2 csík.

Úgyhogy mi ilyen fokozatosak voltunk :-)

Végülis vettem 2 pár babazoknit,de akkor már tudta,mert sasoltuk a teszteket mindig.A babazokni csak meglepi volt munka utánra.

2014. máj. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt után másnap teszteltem hajnalban, amikor kijött a második csík, tök halvány volt, rohantam be vele a hálóba és felráztam a páromat, hogy "Te hány csíkot látsz?" Írtó mélyen alszik, nehezen ébred, azt se tudta miért nyúzom már tíz perce, aztán félig csukott szemekkel közölte, hogy nem lát semmit. Kb. fél perc múlva leesett neki, hogy miért kérdezem, akkor felpattant, megállapította, hogy ott egy halvány csík, órákig guglizta, hogy ez pozitív-e, és amint nyitottak a boltok, rohantunk még egy tesztet venni :)
2014. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
semmi romantika nem volt, nem bírtam ki, míg hazaér, így telefonon keresztül mondtam neki
2014. máj. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi együtt vettük meg a tesztet, mikor már 2. nap is késett, reggel korán kimentünk a gyógyszertárba. Az 1. tesztem kiértékelhetetlen lett, nagyon elkeseredettek és csalódottak voltunk. Majd rohantunk vissza a gyógyszertárba, h másikat vegyünk. Akkor már annyira izgultam, h azt se tudtam, h mit csinálok, a kezem is remegett. Ilyen mártogatós tesztet vettünk, kis kémcsőbe pisiltem, h bele tudjam mártani a tesztet, erre a nagy izgalom miatt véletlenül fordítva lógattam bele a tesztet. Ebből volt egy kis vita, h mehetünk újabb tesztért a gyógyszertárba...de kivettem a tesztet, belelógattam a jó oldalát is, bár akkor már biztosak voltunk benne, h nem mutat ki semmit. Majd kivettem száradni. kb fél perc után kezdtem látni, h a 2. csík egyre csak erősödik. Majd jött a nagy ölelkezés, összebújás, na meg persze az ugrálás örömünkben :D
2014. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!