Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS lettem és elkeseredett,...

PCOS lettem és elkeseredett, mert babát szeretnék. Van aki hasonló helyzetben van és Closti kúra alatt sikerült teherbe esnie, és elkerülni a laparaszkópiát? Hogy lehet lelkileg feldolgozni és hol lehet PCOS diétát találni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes kismama vagyok és szintén PCOS mellett estem teherbe, nem szabad emiatt elkeseredned mert az is sok mindent befolyásol ha lelkileg nem vagy kerek. Nekem nagyon jó orvosaim voltak-vannak akik erre a betegségre vannak beállva és nagyon sokat tudnak segíteni. Látogasd meg a www.pcos.hu oldalt ott nagyon sok kérdésedre választ találsz, nekem a MensMentis magán klinikán segítettek. Ne add fel... nekem is sikerült, Neked miért ne sikerülne?
2008. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szi.Én is így vagyok,Pcos,és ezt 3hónapja tudtam meg mikor elmentem dokihoz,hogy csináljunk mostmár valamit,mert férjemmel babát szeretnénk és ezzel a rendszertelen menzivel nem fogok tudni teherebe esni.De én nem kaptam peteérést serkento gyógyszert csak a Duphastont,ami meghozza a vérzést.Még ezt a hónapot megvárom,hátha sikerult és ha nem akkor visszamegyek,hogy kérek valami hatásosabbat,vagy dokit váltok.Mert mondtam neki,hogy babát akarok,de mivan a peteérésemmel?Pedig koztudott,hogy Pcos-nál ritka a peteérés.Nyugi,szerintem te még mindíg jobb kezekbe vagy mint én.Closti-ról csok jót olvasok.
2008. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nehéz feldolgozni, mert most tudtam meg. utána nézek a honlapon.azt ovastam, hogy metformin segíthetne a pcosokon, de azt nem irhatnak fel.
2008. júl. 28. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. A Metformin csak akkor segítség ha inzulinrezisztenciát is megállapítottak mert az eredetileg cukorbetegeknek készült gyógyszer. Vagy azt is megállapították?
2008. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem állapítottak még meg semmit, mert most derült ki. neked felírták?
2008. júl. 29. 13:16
 6/6 Nikike27 válasza:
Szia!ÉN is mint annyi sorstárs szintén PCOS vagyok régóta ami hááááát változni nem tudom,hogy fog -e valaha is.Én szedek régóta meforált ami ugyan az mint a merckformin.Egyébként fogyás szempontjából jó gyógyszer mert ha több cukrot és szénhidrátot viszel be mint amennyit kellene mondjuk úgy elég gyorsan távozik:).ítavaly nyáron belefogtunk a babgyártásba mivel már csak 27 vagyok és jött az érzés:BABA KELL!!Siker, happy minden majd a 11 hetes vizsgálaton közlik hogy kb.két hete nem él a drágám.Kész, káosz ,elkeseredés depi.Most tavasszal összeszedtem magam megint sikerült és egy másfél hete szintén missed ab. ami annyit tesz megint egy elhalt magzat 7 hetesen.Ha valaki akkor én elég rosszul érzem magam.De amiért ezt leírtam az az ,hogy semmit nem szabad feladni sem elkeseredni.Nem halok meg amíg babám nem lesz.Mindent csak pozitívan.Sok pihi nevetés semmi görcsösség és jön a siker! :))))))
2015. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!