Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, ti jártatok már igy?...

Csajok, ti jártatok már igy? Mensi ez, vagy baba?

Figyelt kérdés
28 napra ahogy mindig is szokott megjött. Ma vagyok a 3. napon. Első nap barnázás, 2. nap már élénk piros ahogy kell, most ismét kezd sötét barnává változni. Ami miatt megkérdő jelezem a mensit, hogy mióta megjött, amikor eszem valamit, befejezem az evést, utána nekem mindig hányingerem van, de csak akkor miután ettem. Nem rég éhes voltam, ettem, és most megint hányingerrel küzdök. Mensi alatt nem szokott semmi bajom lenni, se a hasam nem fáj, sem rosszul nem vagyok. Most viszont ez másabb mint eddig. Szerintetek ? Mensim mennyisége normális.
2014. máj. 8. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Tesztelj.
2014. máj. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!