Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, jártatok úgy, hogy...

Lányok, jártatok úgy, hogy síkosítót használtatok és mégis összejött a baba?

Figyelt kérdés
Párommal rendszeresen használunk síkosítót (vizes állagút) szeretkezéskor, közben babát is nagyon szeretnénk már.Félek,hogy ez miatt nem maradok terhes.Mi a tapasztalatotok ezen a téren?
2010. jan. 8. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi mindig használtunk sikosítót, és pont ma 4 hónapos a fiam :) Tehát ezekszerint nem zárja ki. Remélem segítettem. "gyors" babásodást kívánok! :)

2010. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm gyors válaszodat.Egy kicsit megnyugodtam.Megijedtem,hogy fölöslegesen voltunk együtt minden nap.Nem adom fel a reményt.2 hét múlva kiderül,hogy eredményes volt-e.

Gratulálok a kisfiadhoz!

2010. jan. 8. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi is mindig használunk sikosítót (Durextől a kék szinűt) és így is összejött a baba. Ne izgulj emiatt, össze fog jönni! 19 hetes kismama
2010. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Gratulálok a 2.válaszolónak is.Boldog babavárást kívánok.Drukkoljatok nekem is,hogy összejöjjön.
2010. jan. 8. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, van olyan is, ami nem öli a spermiumokat. Egy olyan biztos, hogy létezik ami még segíti is az "útjukat", az nagyon drága.
2010. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Durex síkosító mellett fogant a fiunk harmadik próbálkozásra, 32 éves koromban.
2010. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!