Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is tapasztalt már ilyet...

Más is tapasztalt már ilyet inszemináció után?

Figyelt kérdés

Április 7-én volt inszeminációnk. A menzeszem nem jött meg, viszont a tesztek is negatívak voltak. Azt mondta az orvos, hogy hagyjam abba az utrogestan szedését, mert attól nem jön meg. Április 26-án abba is hagytam, gondoltam, hogy pár nap és megjön. Május 1én reggel volt egy kis vérzésem, és kb ennyi. Utána elkezdett fájni lent a hasam, sugárzott mindenhova. Olyan érzés volt, mint egy ovu fájdalom, de sokkal erősebb. És az ovu teszt is pozitív volt. De gondoltam, hogy nem lehet peteérésem, mivel a menzeszem sem jött meg normálisan. Ha meg azt a kis maszatolást veszem menzesznek, akkor sem lehet 4-5 nap ovum. Voltam a meddőségiben néztek UH-t. Nem találtak semmit (tüszőt sem)elküldtek vérvételre, hogy megnézzék, hogy nincs-e méhen kívüli terhességem. De szerencsére nincs. A hőm elég magas, ami fura, mert nem szokott a ciklus első felében ilyen magas lenni.

Ez a mostani hőm:

[link]


Az előző pedig:

[link]


2014. máj. 9. 06:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak az inszem alatt kapott hormonok zavarnak még be a hődnél és az ovu tesztnél. Az hogy miért nem jött meg nem tudom., de hallottam már ilyet!
2014. máj. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!