Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem után 6. napon vagyok,...

Inszem után 6. napon vagyok, Duphastont szedek 2x1-et, barátcserjét, kék jódot és magzatvédő vitamint. Semmi tünetem, csak esténként kemények és érzékenyek a mellbimbóim. Ti éreztetek valamit?

Figyelt kérdés
Ez az első inszemem, van már egy 18 éves lányom és egy 8 éves kisfiam, mindketten egészségesek vagyunk, mégis két éve várunk az áldásra. HSG-m, és hormonvizsgálatom is volt, apával is minden oké, a nyálkahártya vékony volt, de kaptam rá gyógyszert. Mikor teszteltetek pozit és milyen teszttel?

2014. máj. 1. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én semit nem éreztem, pláne ilyen hamar. Inszem után 13. nap délután teszteltem pozitívat, akkor éreztem egy pici fájást a hasamba. Első sikerült! Sok sikert neked is!
2014. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is bizakodom, sokat pihenek, és próbálom kímélni magam. Ma olyan érzésem van a 7. napon (inszem után) mintha meg akarna jönni? ez nem baj? Neked is volt ilyen? Légyszi írd meg. Köszike.
2014. máj. 2. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!