Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negyedik gyereket bevállalók,...

Negyedik gyereket bevállalók, miben változott meg az életetek?

Figyelt kérdés
Nekem 3 gyermekem van, a legkisebb 2 éves lesz. Érdekelne, hogy vannak-e hozzám hasonlóan a 4. babát tervező anyukák, akik még kicsit bizonytalanok.

2014. máj. 9. 08:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem3 van: 8-3.5eves-1eves.

Szeretnénk 4.babat,de mivel a 3.nehezen jott ossze,nem tudom sikerül e vajon?(az elso 2konnyen jottek)

32eves lettem most,a férjem is hasonló korú.

Nem szeretnem kitolni a babat,mert mar nem leszünk fiatalabbak.

Nagy házunk,kértünk,kocsink van férjem munkája réven jol élünk.Egyenlore nem okozna gondot egy ujabb baba.

Azt tudom,hogy sok energia ennyi gyerek felnevelése,de mi imadjuk.

Amitől tartok:ahogy nőnek egyre több kiadásunk lesz(kulonorak,sport,hobbi,sok elelmiszer stb),de ugy vagyok vele,hogy előbb utobb en is visszamegyek dolgozni es ketten csak győzzük majd valahogy.

Amugy nagyon szeretik egymást ,imadom őket,a legnagyobb boldogság.

Az utolso nekem is ikerterhesseg volt,de a 8.hetre felszivodott az egyik petezsak.

2014. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
jaj, de jó hogy írtál. Akkor mi most nagyon hasonló helyzetben vagyunk. Én sem a kisgyermekkortól tartok, mert látom a három gyerekről, hogy ezt birnánk ha 4 lenne is. De majd mikor nagyobbak lesznek nehezebb lesz biztos.
2014. máj. 9. 12:39
 13/16 A kérdező kommentje:

11-es válaszoló!


küldtem neked privát üzit.

2014. máj. 9. 12:58
 14/16 anonim válasza:
Szia.Nekünk 4 gyerköcünk van,és egyáltalán nem bánom,sőt bevallom fáj a szívem mostanában mégegyre,de most töltöm majd a 33-at és félek,hogy sokan azt mondanák,hogy ennyi idősen minek,főleg ha már van 4 gyermeke.Meg nálunk 2 fiú-2 lány van.10,8,7,4 évesek.A 10 és 7 éves kislány,a 8 és 4 éves kisfiú és képzeld mindegyik májusi,ráadásul a kicsike a legnagyobb születésnapján lett meg május 15-én 6 év különbséggel. :)
2014. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14. hozzászóló!


Gratulálok a 4 gyerekhez. De jó, hogy 2 lány és 2 fiú. Miért nem érezzük, hogy elég már, miért érzem még én is mindig, hogy kell még egy gyerek? A húgom szerint nekem sose lesz elég. :)

2014. máj. 9. 19:30
 16/16 anonim válasza:
Köszi!Hát ezzel mi is így vagyunk.De szerintem azt a házaspárnak kell eldöntenie,hogy mennyit akar és bír felvállalni,mert mi neveljük fel őket,ráadásul a mieink sosem aludtak senkinél,nem adtuk oda őket senkinek,meg ők nem is szeretnének.Van amikor nehéz,főleg apa sokat dolgozik,rám hárul szinte minden,de egyáltalán nem bántam meg,hogy lettek és lehet,hogy lesz még,ki tudja. :)
2014. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!