Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki örülne ebben a májusi...

Ki örülne ebben a májusi hónapban babahírnek?

Figyelt kérdés
Mióta várjátok a babát?

2014. máj. 10. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
Mi tavaj májusba csináltuk a babánkat...most épp szoptatok és szurkolok nektek :)
2014. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim válasza:

Gratulálok! Remélem a május nekünk is szerencsét hoz! Volt valami trükk, amit bevetettél a baba érkezésének érdekében?


Adryanna

2014. máj. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:

gratulálok én is a tavalyi babának!az én kisfiam 2012-es tavalyi évjárat, szeretnénk egy 2014-est is :-)

én nála ittam cickafark teát, meg a nőgyógyászom által akkor ajánlott gyógynövénykeveréket (nem emlékszem sajnos már rá).

amúgy én semmit nem használtam most, nyaraltunk egyet múlt hónapban a szoptatás lezárását követően és aztán pihentebben neki estünk a dolognak..szoptatás alatt ugye néhányszor voltunk együtt ovukor is, de feltehetőleg nem volt tüszőrepedés a nődoki szerint. Azt mondta mostmár "mennie" kell:-) na hát ez az első ilyen hónapunk, amikor remélhetőleg az esélyeink is normálisak...:-)

ti szedtek bármit?

2014. máj. 14. 07:57
 14/69 anonim válasza:
Akkor sok sikert nektek! Én írtam a cicka-palást kombót, most is épp azt szürcsülöm. Pár napja kezdtem el inni. Ha beválik, szólok!!! ;) Ezen kívül még semmit nem szedek! Gondolkodok még a terhesvitaminon. (bár tudom az nem segíti elő) Most épp elkeseredtem, mert körülöttem sokan babásodbak,(aminek persze örülök, csak így nehezebb elfogadni...) csak én nem... :( Szép napot mindenkinek!!!
2014. máj. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim válasza:
Adryanna voltam... :)
2014. máj. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:
Nagy hajrá neked Adryana! Mióta vártok babára, mikor volt ovud?
2014. máj. 15. 07:36
 17/69 A kérdező kommentje:
Adryanna bocs
2014. máj. 15. 07:37
 18/69 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vagyunk aki örülne neki:-)én nagyon szeretnék már:-)5honapja probalkozunk de még semmi,:-(tudom nem sok idö,csak türelmetlen vagyok:-( :-)
2014. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim válasza:

Szeptember óta próbálkozunk, de már most egy örökkévalóságnak tűnik... pedig tudom, van, aki évekig vár rá. Ovum jövőhéten lesz, előreláthatólag. Köszi a drukkot, én is szorítok a babásodni vágyóknak. Ti egyébként használtatok már ovu tesztet? Ha igen, mi a vélemény róla?


Adryanna

2014. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:

én használtam a kisfiamnál Corax márkájút Dmben vásároltam.

Most 2 dbom volt, azt még ellőttem, de a szülés óta van ovu fájdalmam így lényegében teszt nélkül is érzem már, de ellenőrizni akartam biztos e. Próbáltam már vaterást is, az is mutatta szépen.

nekem múlt hét pénteken volt ovu 1 hetem van a nem várt menziig.

bárcsak összejönne...de ha nem most pár hónapon belül, jó lenne!

2014. máj. 15. 15:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!