Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki örülne ebben a májusi...

Ki örülne ebben a májusi hónapban babahírnek?

Figyelt kérdés
Mióta várjátok a babát?

2014. máj. 10. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim válasza:
Sajnos nekem ost is megjött, sikertelen hónapo zártam ismét. Talán majd most. Többiek? Tezstelt valaki mostanában? :)
2014. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:

nekem az új pém jövőhéten lesz aktuális!


nagyon sajnálom, hogy megjött:-( hogy vagy, hogy viseled?

2014. jún. 2. 22:29
 53/69 anonim válasza:

Igazábó napok óta fáj a hasam, tehát számítottam r. Érdekes, mert most nem borultam ki annyira. Szerintem a nyár az oka. Valahogy most könnyebb elviselni. :) Majd köv hónap az enyém! ;)

Adryanna

2014. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:
Ez a ciklus a miénk most összejön;-)
2014. jún. 3. 15:01
 55/69 A kérdező kommentje:

sziasztok, ki hogy van? nekem jövőhéten lesz ovum csütörtök környékén. vettem csomó ovutesztet meg terhestesztet is, igaz egyenlőre nem nagyon érdekel. meglepően sokszor szexeltünk viszont ebben a ciklusban :-) ez nagy szó, ugyanis a terhesség szoptatás időszakában elég "takaréklángon" égtünk, olykor egyáltalán nem...szval már ez önmagában elég felvidító:-)

persze attól függetlenül a jövőhéten arra igyekszem figyelni, hogy tudjunk közvetlen a pé körül együtt lenni.

2014. jún. 8. 23:47
 56/69 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is a jövőhéten lesz ovum, és én is most szereztem be 35 db ovutesztet. Még sosem próbáltam, gondoltam hátha. Bár már a gólyában is bízok, akit tegnap láttam a tóparton. Drukk mindenkinek!
2014. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:

nekem most 12-én lesz! igaz én a szülés óta megérzem az ovut, de ellenőrizni szoktam biztos ami biztos alapon...

nagyon szurkolok én IS Mindenkinek!

2014. jún. 9. 10:31
 58/69 anonim ***** válasza:
Sziasztok:!tesztelt valaki mostanában?:-)aki épp kis mama,az hogy van?:-)
2014. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
Sziiasztok egyes vagyok. Ma reggel pozit teszteltem :) nem vart utan 1 nappal :)))
2014. jún. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:

Juhééé!!!ez ám a jó hír, nagyon gratulálok!!!:-))

Szép lassan mindenki babás lesz:-)

2014. jún. 16. 07:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!