Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a legelső jelek?

Mik a legelső jelek?

Figyelt kérdés
Gyereklávalás terén nehéz munkát végzek. Napi 8 órába kb 1000kg-os raklapokat mozgatok rozoga békával. Párommal gyereket szeretnénk, mik a legelső gyanús jelek, ami arra utalhat hogy sikerült? Semmikép nem akarom elveszíteni úgy hogy talán nem is tudok róla. Mert ha tudatában vagyok az esedékes sikerélménynek, akkor megteszem a megfelelő lépéseket, hogy vigyázzak magamra. A terhességi tesztet gondolom ezer százalék hogy ajánlani fogjátok, de a várható előtt mikor mutat eredményt? És vannak e más testi jelei is, és hogy mik azok.

2014. máj. 12. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A tesztnél előbb semmiből nem tudod meg, mert a korai terhességi tünetek teljesen olyanok, mint amik menzesz előtt jelentkeznek.


Figyeld az ovudat és onnantól 12 napra már tesztelhetsz 10-es teszttel.

2014. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pigment foltok a bajusz vonalában...én akkor vettem egy tesztet, és igazam volt. :)
2014. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is olyan munkakörben dolgozom - fertőzés veszély magas! - hogy tudnom kellett azonnal ha az vagyok...

Nekem volt minden gyereknél beágyazódási vérzésem...ami az együttlét utáni 7-8 napon volt! és röviddel utána de még cikluson belül annyira fájtak a melleim, hogy melltartót sem tudtam felvenni! (szokott fájni menzi előtt, Na DE NEM ENNYIRE!)szó szerint ha a póló hozzáért már visítani tudtam volna! - ezek az előjelek minden terhességemnél meg voltak!

Egyébként én is 10-es teszteket vettem...de nem jelent sajna ez sem semmit!

Volt baba ami, így is elment...

Sok terhesség elmegy az elején, hiába vigyázol...vagy teszel meg mindent.

2014. máj. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!