Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi volt a legelső jel...

Kinek mi volt a legelső jel hogy terhes lett?

Figyelt kérdés
hőgörbe,teszt,késés,reggeli rosszullétek v bármi más :) köszönöm!
2014. ápr. 24. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Első babánál: mellfeszülés a nemvárt előtt 4 nappal.

Második gyereknél szagérzékenység a nemvárt előtt egy héttel.

2014. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

elsőnél: szurkált a hasam

másoiknál: görcsölgettem mintha meg akarna jönni

harmadiknál:hányingerem volt,és görcsölgettem.

2014. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elsőnél emelyges

Másodiknál semmi,csak eros mindjárt megjon erzes

Harmadiknàl hasszurkalas,es nagyon eros menzi szeru hasfájás (mar nem várt elott 5nappal)

2014. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hirtelen duplájára nőtt a mellem, állandóan csak aludtam volna, meg nem is tudom, valahogy éreztem, annyira más volt minden, olyan nyugodt lettem, nem igazán tudom elmagyarázni:) Aztán pár nap múlva pozitív lett a teszt és 1-2 héttel azután jöttek a rosszullétek..
2014. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Annyit hogy pozi lett a tesztem szülinapomon! :-) Visszagondolva sem éreztem semmi különös dolgot !7,5hónapos a kisfiú anyukája
2014. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De lehet csak azért nem észleltem tüneteket mert 28napra kellett volna jönnie és nem jött,aznap teszteltem. 4-4,5hetes lehettem csak .5.voltam
2014. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 hetes lehettem, sűrűn kellett piselnem. Nem volt nemvárt mert nincs rendszeres mensim. Akkor már 3 hónapja késett ugyhogy akkor fel sem tünt. Azt hittem felfáztam csak. rá 2 hétre mikor már rosszul is voltam, akkor csináltam egy tesztet.
2014. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt körül már nagyon fájtak a mellbimbóim, visítani tudtam volna, ha valami hozzáért, meg szurkált a jobb petefészkem szinte egész 1.trimeszterben.
2014. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem minden nemvart elott fajt a mellem,de utoljara meg is nottek. Nagyobb melltarto is kellett. Alandoan almos voltam. Mas tunetem azota sincs. 7+4 hkm :)
2014. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
soha nem tudtam büfögni terhesség előtt. első gyerekkel csak úgy ömlött belőlem. második babánál ez volt a jel,amiről tudam,h. terhes vagyok :)
2014. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!