Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló és rendszertelen...

Fogamzásgátló és rendszertelen ciklus?

Figyelt kérdés
8 hónapja szedem a fogamzásgátlót. Azóta egyszer sem jött meg rendes időben. Volt hogy 24 napra, 21, 30, 35 napra. legutóbb április 4-én jött meg 30 napra. Most abba hagytam a tablettát mert szeretnénk babát. Ha fogamzásgátló mellett is ilyen rendszertelen akkor lehet hogy valami baj van velem? Elméletileg ha 28-29 napos ciklust várnék akkor május elejére kellene hogy megjöjjön... Már többször azt hittem hogy terhes vagyok mert összevissza jött meg.
2013. ápr. 12. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor most adj időt a szervezetednek hogy kiürüljön, és utána próbálkozzatok ha fél éven keresztül nem áll be akkor menj orvoshoz. 8hónapra minek kellett elkezdeni a gyógyszert? AZ szerintem semmiképp nem normális hogy a gyógyszer mellett pontatlan volt. Még a komoly hormon betegséggel küzdőknek is megjön a gyógyszertől időben rendszeresen. Erről már rég kellett volna bezsélned az orvossal aki felirta.
2013. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért kellett 8 hónapra elkezdeni mert egy éves a fiam. Miután már nem tudtam szoptatni elkezdtem szedni a fogamzásgátlót. De most úgy döntöttünk hogy szeretnénk még egy babát, ezért hagytam abba a szedését.
2013. ápr. 12. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!