Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 7 nappal alhasi...

Peteérés után 7 nappal alhasi enyhe fájdalom (mindjárt megjön érzés), enyhén érezhető mellfeszülés, fejfájás, néha émelygés lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
6.-án, kedden voltam a nőgyógyászomnál. PCOS-os vagyok, 6 hónapja Metformint szedek, napi 2-t, van egy 8 éves lányom már. A hüvelyi uh bal oldali p.fészekben 2 cm-es érett petesejtet mutatott. Azt mondta a doki, akciózzunk a férjemmel. Aznap és másnap is voltunk együtt, és most már 2-3 napja érzem ezeket a tüneteket. Tesztet majd 20.-a körül/után akarok csak csinálni. Szertintetek, amit érzek, lehet a beágyazódás előjele/jele? Volt valakinek hasonló?

2014. máj. 13. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet később fogant. Nekem ilyesmi volt mikor terhes lettem mint amiket írtál.
2014. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most 41. napon vagyok, azaz 41 napja volt az utolsó menzeszem. Múlt csütörtökön, 29.-én visszahívott a doki UH-ra, mert mondtam neki, hogy 1 hete késik, és már a melleim, mellbimbóim is nagyon fájnak... UH: 12 mm-es endometrium, Douglasban bőséges folyadék. Tehát azt mondta a szonográfus, meg a doki is, hogy a tüszőrepedés megtörtént. A folyadék (gondolom én)azt jelezhette, hogy most volt nemrég, így vagy nagyon kicsi a terhesség, vagy kimarad egy menzeszem. A melleim baromira fájnak, most is minden nap érzem a szurkálást a méhemben, petefészkemnél, mindjárt megjön-érzés is van továbbra is, és émelygés is van halványan néha. Szédülök is olykor, és a hangulatom ingadozó. Ez lehet attól is, hogy tényleg meg fog jönni, nem tudom. Tesztelnem kell a héten, ha pozi, vissza a dokihoz, ha nem, akkor ez van... Egyébként baromi tanácstalan vagyok azzal együtt, hogy a dokiban teljesen megbízom. De a ciklusom november óta 27-30 napos, mióta a metformint szedem, előtte meg nem ritkán, hanem baromi sűrűn jött meg, és volt többször barnázás is, tehát fura, hogy most akkor mi a fene van????? Utolsó, nálad mikor lett pozitív a teszt?
2014. jún. 3. 15:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Sikerült a baba?
2017. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szklenár Nikolett válasza:
Április 21 én jött meg utoljálra Az ovulációm május 5 után vagyok 3nappal fáj a fejem sokat pisilek és alhasi fajdalmaim is vannak néha a méhem puffadt szerintetek babám lesz?
2017. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!