Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempő, hányinger?

Eviboy24 kérdése:

Méhpempő, hányinger?

Figyelt kérdés
Elkezdtem xedni a méhpempőt mert babyt xeretnenk,es az a gond ha éhgyomorra eszem egy kanállal,akkor rám jön a hanyinger es elkezdek oklendezni es kikopom.ez ugy nem jo,mivel egyem,hogy nbe legyen hanyingerem?irjatok,akinek ez segitett,es massal ette koxy

#Hányinger?
2014. máj. 16. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én úgyan simán ettem csak párszor rázott ki a hideg tőld de próbáld meg mézzel enni. Más javaslatom nincs nagyon keverni sem szabad mással mit a mézzel. Sok silert mihamarabbi babásodást!27 hkm
2014. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem tőled hanem tőle bocsi telefonról írok! 😊
2014. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi,és te is a méhpempő segítségével estél teherbe?mennyi idő utan? Gratulalok.
2014. máj. 16. 10:21
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát hogy az segítette az nem tudom de páromnak biztos mert neki alacsony volt a sperma száma. Távolság miatt sokszor nem tudtunk időben együtt lenni az is baj volt. 1.5 ment el így. Aztán az első olyan hónapban amikor elkeztük és becsülettel együtt tudtunk lenni össze is jött.Szóval ártani nem át ha nincs a háttérben komolyabb baj merr akkor az sem sokat ér.mióta probálkoztok??
2014. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
1.5 év az kimarad bocsi telefonról vagyok
2014. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Január óta,en szedek elevitet,meg méhpempőt,ill orvos mondta h mindennap délután ötkor vegyek be egy premenset,a párom multivitamint szed amibe szelén van,a méhpempőt nem szereti :(
2014. máj. 16. 10:57
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól számolom még csak 5 hónapja probálkoztok?! Ez még nem ad okot aggodalomra nyugu majd ha 1-2 év alatt nem jönn össze akkor kell kivizsgálni!! MILLIÓSZOR írtàk màr le itt hogy nem szabad rágörcsölni legyetek 2 naponta együtt félidőben meg amikor jól esik!! Nyugi jönni fog ő csak ne akard annyira!!!
2014. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen ot,szerinted merjem a hőmet,van ovu tesztem is de sosem mutattja h fogamzokepes vok :(
2014. máj. 16. 11:16
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is az elején annyira akartam aztán meguntam a csalódásokat ovu teszteket csináltam hogy lássan egyáltalán mi jókor vagyunk-e együtt meg aggódtam a túlsúlyom miatt is ami nem kevés.Aztán felhagytam azt mondtam nem érdekel majd jön ha akar a méhpempőt amúgy is szedni akartuk mert sok minden másra is jó. Aztán az jártuk a karáncsonyi vásárokat külföldön ittuk a jó kis forraltbort és nem gondoltunk rá.És mit ad Isten a mikulás csomagba bekerült egy teszt is a páromnak.szóval tényleg nem szabad rágörcsölni.azóta 27 hetes vagyok.
2014. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?? Mérheted a hődet ha akarod de én azt mondom adj magatoknak időt hisz minden együttlét utány csak 20% az esély még az egészséges embereknél is.
2014. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!