Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek olyan dolgokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek olyan dolgokba a szex terén, ami kellemetlen vagy fáj, ha cserébe a párotok mindig meglepne valamivel, amire vágytok?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre, hogy ha megengedek neki olyan dolgokat, ami nekem kicsit fáj, vagy nem szeretem csinálni, akkor utána mindig kapok cserébe valamit tőle. Ez normális? Vagy nem fura?

Nem tudom, hogy kérdezzem meg másképp, de nekem kicsit rossz érzésem van tőle. :/



2013. máj. 3. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Menne bele a franc olyanba, ami nekem nem esik jól. Miért hagyod? Mondd meg neki, hogy te azt nem élvezed. A párod nem? Tehát elvileg bármiről beszélhetsz vele.

24N

2013. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez aztán kiegyensulyozott párkapcsolat. Gondolom az análra gondolsz. És ez nem normális. Én am is szoktak kényeztetni mert igényli egy nő és szereti is de nem iylen áron hanem csak ugy. És álltalában viszonozza is.
2013. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha szeret a párom, akkor sosem kér olyasmit tőlem, ami nekem nem esik jól. Szerintem ez ALAP.
2013. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy nem úgy a párom, hogy együtt járunk, nem független, de már összejárunk egy ideje.
2013. máj. 3. 11:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, mert ahogy az írásodból lejön, te nem az ajándékért cserébe csinálod (vagy csináltad eleinte) a dolgot, a párod próbálja így kompenzálni, hogy olyan dologra vesz rá, amit nem élvezel... De ha jobban belegondolsz, nagyon nagyon tág értelemben véve ez beleesik a prostitúció fogalmába.


Na persze olyan értelemben, mint például, amikor egy bandára azt mondjuk, hogy "elkurvult", mert a pénz és egyéb juttatásokért cserébe bevállal olyat is, ami ellenkezik az általa felállított elvekkel. Ez ugyanez.


Én biztosan nem hagynám ezt. A szex nem arra való, hogy az egyik fél a másik kárán kiszórakozza magát...

2013. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami... :(
2013. máj. 3. 11:23
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Tehát szeretők vagytok. A szeretői kapcsolatban épp az a jó, hogy akkor szexelsz a másikkal, amikor kívánod, kötelező körök nélkül, felszabadultan. Te meg úgy viselkedsz, mint egy negyvenes háziasszony, aki úgy akarja megtartani az urát, hogy mindent megtesz neki. Ti csak szexelni jártok össze. Ha neked a szex (egy része) kellemetlen vele, akkor ne találkozzatok többet! Ennyire egyszerű. Ja hogy beleszerettél? Az kemény. De akkor még inkább azt javaslom, hogy hagyd a csudába! 30/N
2013. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

simán kihasznál,ha meg nemet mondasz megy máshova.

ha szexuálisan nem illetek össze,akkor felesleges erőltetni,és megalázni magad..

2013. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hát azt megértem, ha a pasi úgy érzi, ha durva volt veled, akkor kis engeszteléssel tartozik és ezért kapsz ajándékot, mert végülis nem logikátlan a dolog, de mégis f@szság :D


ezt nektek kéne megbeszélni

2013. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mér használná ki, ez csak egy szexkapcsolat

pont annyira használja ki őt, mint ő a fiút -.-

2013. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!