Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTSETEK! NAGYON FÉLEK!...

SEGÍTSETEK! NAGYON FÉLEK! Mennyi az esélyem a terhességre?

Figyelt kérdés
Szóval.Szűz vagyok.Barátommal pettingeltünk,és hozzá drözsölte nemi szervét az enyémhez,valószínüleg előváladékosan.De nem rakta be kicsit sem.Aznap azthiszem pont peteérésem volt.A történtek után háromnegyed órával alaposan kimostam magam.4 napja nem jött meg,lehet csak azért mert rettentően félek és stresszelek.Mennyire esélyes,hogy terhes vagyok?

2014. máj. 16. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális az esélyed. Azért ennyire nem könnyű teherbeesni, sajnos, vagy szerencsére, ezt döntse el mindenki maga.
2014. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem komolyan kérdezted ugye? Ha nem hatolt be mitől lennél terhes? A spermák nem fognak felmászni az előváladék meg főképp. De ha ennyire félsz, akkor vegyél egy tesztet, a szex mindenféle formáját pedig mellőzd amíg be nő a fejed.
2014. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell leharapni a fejét, 15-6 évesen én is azt hittem, hogy terhes lehetek már attól, ha csak rámnéz egy férfi :D (mentségemre szóljon, nem éltem akkor még nemi életet, csak kis butuska voltam) jobb félni, mint megijedni ugye...
2014. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Hányszor fogod meg feltenni ezt a kérdést ma? Nem kotoszkodes képpen de akar hányszor fogod meg megkérdezni valószínű ugyanolyan válaszokat fogsz kapni! A másik dolog hogy arra mar eléggé felnőtt vay hogy szex- elni tudjatok! Ahhoz nem vsgy eléggé felnőtt hogy utanna nézz mi is lehet a következménye! Komolyan nem ertelek! Ha berakja neked mar lehetsz terhes attol hisz jon elő válásról! Legközelebb ketten uljetek le egy felvilágosító könyv elé es olvassatok el egyutt majd ha megbeszéltetek, akkor kezdhetitek azt a témát !!
2014. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem tudod hogy készül a gyerek, nem szexelned kéne, hanem inkább legózni, babázni........


amúgy esély gyakorlatilag 0 de a természet néha tud érdekes dolgokat művelni.

csinálj tesztet

2014. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha aznap pont peteérésed volt és most már 4 napja késik, akkor már több, mint 2 hete történt a dolog. Rég kimutatná egy teszt.


Ne tedd fel még tizenhatszor, hanem robogj el egy drogériába, hiperbe vagy patikába és vegyél egy terhességi tesztet! Majd az megnyugtat (vagy még jobban kiborít)!


Ha pedig ennyire félsz, akkor jegelni kéne még ezt a szex dolgot! Nem értél még meg rá!


Ha mégis lesz legközelebb, akkor:

- a kimosás inkább bemosás, nem segít egyáltalán, csak legfeljebb abban, hogy felborítsd a hüvelyed ph-ját és könnyebben elkapj valamit!

- az óvszert mindenféle nemi érintkezés ELŐTT kell felhelyezni! Nem dörzsölgetünk semmit anélkül! Nem csak a terhesség létezik, hanem nemi betegségek is. És a legtöbb macera olyan furmányos, hogy a pasiknál tünetmentes, a nőknél pedig kínokat okoz.

2014. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

sztem nem vagy terhes.

de ha már pettingen töritek a fejeteket nem ártana tényleg tisztában lenni a biológiával. a himivarsejteknek akkor is nehéz dolguk van ha beléd élvez a fiú.

és esetleg fogamzásgátlás is eszetekbe juthatna. rengeteg formája van manapság.

egyébként 17 évesen kezdtem fogamzásgátlót szedni.

de én is aggódtam annak idejên gyógyszer szedés előtt, annak volt alapja, mert a megszakitásos védekezést alkalmaztuk. de a te korodban jellemző hogy nem jön meg mindig pontosan, nálam is ez volt

2014. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!