Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírtam már ezt a hónapot,...

Leírtam már ezt a hónapot, hogy nem vagyok terhes. Lehet, hogy rosszul gondoltam? Érdekesen alakul.

Figyelt kérdés

Ciklusom 35. napja van ma, de volt már korábban 36 napos ciklusom is. 1 hete előre örültem, hogy sikerült, mert nagyon beduzzadtak a mellbimbóim, és fájnak, szúrnak, nehéz a mellem, rossz hason feküdni miattuk. A bimbóudvar is mintha nagyobb lenne. Ez mind így van azóta is.

De tesztelgettem a héten, és csak nem lett pozitív. Az április 30-án történt együttlétünk az utolsó, amiből esélyes lehet, hogy esetleg van valami, ha esetleg utána max. 3 nappal volt peteérésem (azaz legkésőbb május 3-án, sajna nem tudom pontosan, mikor volt), mert utána volt egy hét kihagyás. Később akcióztunk ugyan, de az már túl késő volt a peteéréshez is, meg ugye ahhoz is, hogy tüneteket produkáljak.

A ma reggeli teszt is negatív, gondoltam akkor ez nem sikerült, ha abból az együttlétből maradt volna annyi spermium, hogy bevárják a petét, csak mutatta volna.

Amiért mégis elbizonytalanodtam, hogy gondoltam, elszívok egy szál cigit, mert ha nem vagyok terhes, egy szál mit árthat (nem dohányzom egy hónapja, a ciklus eleje óta megy a próbálkozás, de előtte is csak kocabagóztam). Hát elszívtam, és rögtön utána borzasztó hányinger kapott el. Ilyet egyszer éreztem eddig: februárban volt egy missed ab-om, és mikor megtudtam, hogy elhalt a terhességem, rágyújtottam, akkor volt ilyen szörnyű hányingerem, akkor is csak miután elszívtam, közben nem. De nem tudom, hogy ez a terhesség miatt volt akkor (nagyon magas, majdnem 32 000 volt a hcg szintem), vagy csak azért, mert régen cigiztem utoljára, mivel akkor is letettem előtte.

Most megint ez a dilemmám: vajon azért lett hányingerem, mert régen nem cigiztem már, vagy mert terhes vagyok? Aki cigizett a teherbeesés körül, mit tapasztalt? A férjem többször megcsinálta már, hogy hetekig nem gyújtott rá, aztán mégis, ő azt mondta, neki nem volt így soha hányingere. De annyira kevés rá az esély, hogy mégis terhes legyek...


2014. máj. 16. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a cigi dolog önmagában kevés, mert az agyad asszociálhat a korábbi eseményekre. Én napi 3-4 szálat szívtam terhesség előtti időben, és volt egy negatív tesztem, azt hittem nem vagyok terhes, szóval cigi is volt, de rá egy héttel kb kiderült, hogy mégis van baba. A lényeg, hogy nem éreztem másmilyennek a cigit, ebből nem lett gyanús a helyzet.
2014. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, őszintén szólva azt nem hiszem, hogy azért lettem rosszul, mert akkor is rosszul voltam. Egyrészt nem vagyok ez a nagyon belelovallós fajta, nem képzelek el dolgokat, és nem kattogok folyton. Másrészt a csírája meg nem fordult a fejemben a gondolatnak, hogy rosszul leszek tőle, még kívántam is.

Abban persze igazad van, hogy önmagában ez igen kevés jel, de én sose tapasztaltam még ezt, és a vécé előtt imádkozva ugrott be. Nem sok reményt táplálok már, de jó lenne tudni, hogy mi a helyzet valójában.

2014. máj. 16. 23:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak hitegetni, de ha május 3-hoz viszonyítunk, még lehet negatív a teszt annak ellenére is, ha esetleg az lennél. Még "nem adnám fel" addig, míg meg nem jön (vagy kétcsíkos nem lesz a teszt).


A cigiről: legjobb barátnőm nyilatkozott úgy, hogy ő is onnan tudta, hogy valami nem stimmel és érdemes lenne tesztelnie, hogy határozottan rosszul lett az aznapi első slukktól. Erős dohányos volt, de emiatt könnyen le tudta tenni a terhesség idejére.

2014. máj. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... pont holnap (vagyis ma) lesz annak két hete, lehet, hogy veszek egy 10-es tesztet, és ránézek, mert ez gyanús. Egyszer rágyújtottam 2 hete, akkor nem lettem rosszul pedig akkor már közel 3 hete nem szívtam.

Mondjuk az is igaz, hogy lassan megjönnie is illene, ha nem vagyok terhes.


Köszönöm a válaszotokat, akinek esetleg van még tapasztalata, szívesen venném, ha megírná.

2014. máj. 17. 01:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy negatív predictort, pedig az 12,5-ös elvileg. Ezek után már tényleg megjöhetne végre, baba fix, hogy nincs :D
2014. máj. 17. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!