Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes terhes vagyok, de van...

6 hetes terhes vagyok, de van egy kis vérzésem időnként. Mivel jár a vetélés? És mik a következményei? Kórházi kezelést igényel, ha esetleg így alakul?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idős vagyok, nálam is előfordul vérezgetés. Napi 3x1 Utrogestant kaptam, s feküdnöm kell, amennyit csak lehet. Sokaknál előfordul vérezgetés, barnázás a terhesség elején, reméljük hamarosan megszűnik - nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Orvos látott már? Ha még nem, akkor irány a doki! Jó egészséget, vigyázz magatokra!
2009. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Holnap megyek hozzá,na meg dolgozni is.Sajnos muszáj,de megpróbálok vigyázni.És mit mondott a doki,mi ez?Nekem telefonon annyit mondott,hogy szedjek 3*1 tbl NoSpat.Azért aggódom.És mostanra elmúlt nálad?Hány hetes korodig tartott?
2009. jún. 10. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. De ha terhes vagy és vérezgetsz akkor miért nem mentél már orvoshoz. Szerintem nem kéne halogatni.
2009. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vérzés lehet pl. hematóma miatt - nekem nem ez van, vagy hormonprobléma miatt is. Több nőnél előfordul, hogy a szervezet még ilyen korai terhességnél "emlékszik" arra, hogy menstruálnia "kell", még nem állt át teljesen arra, hogy baba készülődik a pocakban - így a nyálkahártyának azon része, mely nem vesz részt a terhességben közvetlenül - ugyanúgy leválik, mint mensikor, csak ez persze sokkal kevesebb, és inkább barnás színű, semmiképp sem élénkpiros. Biztos te is hallottál már arról, hogy az is előfordulhat, hogy vki végig menstruál, nem is tudja, hogy babát vár. Én mindenképp azt tanácsolom, hogy most menj dokihoz, a Nospa ilyen esetben nem sokat ér, pláne úgy, hogy meg sem vizsgáltak! Ráadásul ha dolgoznod is kell... Ne várj egy percet sem, nehogy később megbánd!!!! Irány a doki!
2009. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is kezdődött egy kis barnázással, aztán az abbamaradt. Vérzésem nem volt, de a missed ab lett. Pedig nem is görcsöltem.
2009. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fontos a baba (és gondolom az), akkor azonnal menj el az orvoshoz!!! Nem akarlak megijeszteni, de ha halogatod, akkor késő lehet, és már nem lehet megmenteni a magzatot. A vérzés mindig fenyegető vetélés jele. Nekem ezt orvos mondta. És szigorú ágynyugalom kell és házasélet tilalom. Csak a Wc-re kelj fel! Én sajnos a 11. hétig véreztem. Hol erősebben, hol gyengébben. Duphastont szedtem. 1 hétig kórházban voltam. Menj dokihoz! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!
2009. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!