Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. napja kési. Lehet baba?

Diana901 kérdése:

14. napja kési. Lehet baba?

Figyelt kérdés

Április 2,volt laporoscopiás mütétem,nagyon össze voltak szükülve a petevezetékek és a petesejzek nem jutottak ki hanem elcistásodtak...3,kán meg is jött. 18-19-20,kán nagyon érzékenyek voltak a melleim,és volt pár csepp vér is. Május 2,max3.kán kellett volna megjönnie.16,kán voltam dokinál...

Csinált uh.és ezt láttam,de a fekete folt nélkül!!!!



[link]


Mindjárt rá is kérdeztem h cisztám van és azt mondta h nem! Kérdezte h feszül e mellem,hányinger,szédülés....+reggel csináljak tesztet és ha negativ és mégsem jön meg menjek vissza....


4éve szeretnénk babát! ...

14.kén teszteltem negativat,ma ismét negativ...,csak a melleim érzékenyek,és szurkál néha-néha az alhasam..

Szerintetek?



2014. máj. 17. 06:54
 1/6 A kérdező kommentje:
annyi észrevételem volt tegnap h különössen sokat jártám pisilni..
2014. máj. 17. 07:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel negatív a teszt így nem valószinü sajnos. :-(
2014. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem adom fel,mivel nem egy cikket olvastam h 7-8hetessen mutatott pozitivat a test...még reménykedem...hátha...majd 21,kén megyek dokihoz ha nem jönne meg...
2014. máj. 17. 07:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon őszinte akarok lenni, 14 nap késésnél már akkor is illene egy halvány pozitívnak lennie, ha később volt az ovud!
2014. máj. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már olyanról is hallottam, hogy több gyerekes anyukának egyszer se mutatta ki a teszt, hogy terhes lenne. Amíg nem jön meg, addig van remény. De mikor visszamész, már látnia kell valamit, ha nem, akkor tényleg nem vagy terhes, de akkor viszont segítenek, hogy visszaálljon a régi kerékvágásba a ciklusod.
2014. máj. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sámolgattam és 6hetes és 6napos leszek mire vissza kell mennem ,szoval még elhiszem h nem látott semmi ha tényleg terhes vagyok,de ha nem azis nyilvánvalo lesz.... tegnap szültett meg az onokahugom,akit 2 honapossan is negativan mutatott a teszt...ugyh igenes reménykedem :)
2014. máj. 17. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!