Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hány napos késés után...

Ti hány napos késés után teszteltek?

Figyelt kérdés

Április 21-én voltam együtt egy fiúval, többször egy este alatt, de védekeztünk óvszerrel. Most 3 napja késik a menzeszem. (ami amúgy percre pontos évek óta)


Nem az a kérdés, hogy lehetek-e terhes, mert szinte kizárt, hanem csak kíváncsivá tett ez a dolog, hogy ti hány napot szoktatok várni ilyen esetben, ha késik a menzesz.


Mennyit "érdemes" rávárni és nem pazarolni tesztre a pénzt/időt?



2014. máj. 18. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi dolgoztunk a babán, így én egy napos késésnél teszteltem és kimutatta, pontos 28 napos ciklusom van. Három napos késésnél már indokolt tesztelned, főleg, ha pontos a ciklusod.
2014. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tök érdekes, mert majdnem másfél hét után vettem tesztet. nem jött meg egy szerdai napon (pedig 28 naponként, teliholdas hét szerdáján, délután jelentkezett!) de mert mindig ilyen pontos volt, és nem jegyzem dátum szerint, és túl káoszos volt azon hetem, elfelejtettem a dolgot, aztán mikor kezdett érzékeny hangulatom lenni, sajgott a pocim, és mensi előtti feszülős érzés volt a cicimben, akkor kezdtem gyanakodni. ja. és mi nem terveztük a babát, sőt, védekeztünk is helyi fogamzásgátlóval (így, igen) :)


szóval másfél hétre.


én úgy 7 napon túl tesztelnék, mert elcsúszhat azért egyéb okok miatt pár napot a mensi.


de ha kíváncsi vagy, ne sajnáld rá a pénzt.

ezer forint ár körül szóródnak ezek a tesztek.


ui: én pharmatex krémmel védekeztem, azért ennél az óvszer jóval biztonságosabb.

2014. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!