Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez beágyazódás jele?

Szerintetek ez beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Már egy hete hogy együtt voltam a párommal ovu előtt egy nappal. Szombaton éreztem egész nap a hasszurkálást de nem erősek voltak. Vasárnap csak inkább akkor mikor délután lepihentünk,de hajnalba ahogy hason feküdtem arra ébredtem hogy szúr nem erősen ,de picit kellemetlen volt. Ahogy a hátamra feküdtem éreztem hogy mintha feszülne egy picit. Ma délelőtt nem éreztem ,csak most délután kezdett egy nagyon picit szurkálni , Szeintetek ez a beágyazódás tünete lenne? Mást nem tapasztalok.
2014. máj. 12. 18:10
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet észrevenni egy hét után. En a 2.-ik 3.ik hét után éreztem ilyen dolgokat.
2014. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Nem a terhesség tünetére voltam kíváncsi mert nyilván az korai lenne még .
2014. máj. 12. 18:24
 3/47 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan igy van 5 napja +derekfajas es mensi szeru gorcs. Nagyon remenykedunk :) Megy a drukk kedves kerdezo :)
2014. máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Én is drukkolok neked kedves válaszoló :) Majd írd meg légyszi hogy mit mit mutat majd neked a teszt ! Te mikor fogsz majd tesztelni ?
2014. máj. 13. 15:30
 5/47 anonim ***** válasza:
Majus 22.ere nem varjuk :) irok mindenkepp
2014. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Remélem babàd lesz :) Nagyon szoritok neked. Sajnos az én mensim rendszertelen de ovu tesztel szoktam nezni a peteérèst. De ebbe a hònapba elfelejtettem. Igy pont ovu elött voltunk együtt. Onnan tudom hogy van tojàsfehérje szerű folyàsom olyankor. Ùgy tudom hogy ezutàn 14-16napra jön meg a nőknek.De lehet tévedek. Így én meg vàrom a hónap végét .És ha nem jönmeg akkor tesztelek csak. Vàrni fogom a vàlaszodat hogy mizu veled :)
2014. máj. 13. 20:18
 7/47 anonim ***** válasza:
Hat igen jokor voltunk egyutt mind a ketten a.parunkkal a tobbi nem rajtunk mulik :)) nem vart napjan tesztelek ha nem jon meg ha akkor nega de mensi jele nem lesz akkor ra 2-3napra es irom is mi a helyzet :) hasszurka nem mult.meg a derekfajas na meg ez a sok pisiles..kikeszit :))
2014. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Nekem elmult a has szurka csak 3napig éreztem. Lehet nem sikerűlt.De hamarosan kiderűl,hogy velem mi a helyzet és veled is.

Régóta próbàlkoztok?

2014. máj. 14. 14:13
 9/47 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ugy szur..este felkeltem ra..na meg a derekfajas +pisiles..valami szornyuu :)) 2.probalkozos honap. Aprilis nem volt sikeres de lehet nem is baj mert ma 22.en meg 30.an vizsgazom. Attol h 3napig erezted lehet h osszejott. Alig varom mar a 22.et :)) aprilisba nem voltak ilyen tunetek..
2014. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Ti miota probalkoztok?
2014. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!