Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-Epil teszten mennyire...

X-Epil teszten mennyire gyakori a rózsaszín száradási csík? Létezik ilyen egyáltalán? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Ma késik egy hete. Ma teszteltem újra, hajnali 6-kor, és félkómában úgy láttam, hogy negatív. Vissza is feküdtem aludni, viszont most reggel 8-kor újra ránéztem, és ott van egy határozott rózsaszín (!!!) második csík... Ez most baba lehet? A feltételezett fogantatás 18.napja volt, a menzesz egy hete késik... Émelygés, mellfeszülés, nagy étvágy, fáradtság... Képet sajnos nem tudok feltenni. Tudom, teszteljek újat, de biztosra akarok menni, és reggeli vizeletből fogom azt is, és holnap reggelig még oylan sok idő van...
2014. máj. 19. 08:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sok éve X-Epilt használom, én még nem találkoztam száradási csíkkal. Engem még soha nem vert át az X-Epil, akkor sem mikor terhes voltam, és akkor sem, mikor nem voltam az. Nyilván kell még tesztelned majd, de szerintem pozitív lett ez is.
2014. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük pozitív, de azért hat hetes terhességet elég erőteljesen ki kellene mutatnia. Ha határozott második rózsaszín csík, akkor az baba. Reggel tesztelj újra. Tünetek is arra utalnak. Ha múlt hó 18-án fogant, akkor már szívhangnak is kell lennie.
2014. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a választ. Igen, a múlt héten is csináltam már x-epil teszteket, totál negatívak voltak. Azért nem küszködök a képfeltöltéssel, mert ha nem ismerné senki a háttérsztorit, mindenki rávágná, hogy pozitív, mert annyira látszik a második csík.

Kedves második! Nem múlthó 18-án fogant volna, hanem 18 napja, szóval ápr.30-án. :)

2014. máj. 19. 08:22
 4/14 anonim ***** válasza:

Az előbb tettem fel ezt a kérdést én is.Én most járok a 33ik napon és a 19ik napon volt az ovum.Egy hete szerdán éreztem nagy szurkálódásokat.Tegnap pedig először negatí vmajd rá 8 percre bementem és megláttam egy második csíkot.Alig látszik...de szerintem ott van.Lehet ez száradási csík?

[link]

2014. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

kérdező: nem kell várnod ennyikésésnél holnap első vizeletig.... ha terhes vagy akkor most is 2 csík lesz.


akibelinkelte a képet:halványan de pozitív!

2014. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem hazudott soha az xepil,de ha biztosra szeretnél menni most mar bmelyik napszakban csinálhatsz egy digitális clear bluet.az meg a heteket is kiírja!

Sok sikert!

2014. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem babát jelzett!!!
2014. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék! Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok!

Mai xepilen nekem is egy halvány rózsaszín csík jött ki, a tegnapin nem volt semmi.

Megírnád majd mi lett? Köszönöm!

2014. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csináltam Gravi HCG-s tesztet is, (gyógyszertáras), és az egyértelműen, időn belül pozitív lett :))
2014. máj. 20. 13:31
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, Te csináltál új tesztet?
2014. máj. 20. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!